Web, Mobil & Masaüstü Yazılım Resmi

Planlanan ve üretilen web, mobil ve masaüstü yazılımlar sizinle birlikte çalışarak temiz, verimli ve sonuç odaklı şekilde hazırlıyoruz. İsteğe uygun ve modern yazılımlar ilk hedefimiz. Bu süreçte yazılımların tüm adımlarını tasarlıyor, planlıyor, uyguluyoruz ve sizin görüşlerinize sunuyoruz. Firmamızın en büyük değeri olan yazılım ürünlerimiz her zaman en üst seviyede teknoloji ve güvenlik baz alınarak yapılmaktadır. Bu sayede en yeni teknolojiyi müşterilerimizle buluşturarak sonraki adımda geride kalmadan – her daim en iyisini hedefleyerek proje geliştiriyoruz.

S2W-Team, şirketimizin developer/geliştirici ekibinin en önemli üyeleridir. Geliştirdikleri tüm yazılımlar firmaların mevcut standart paket programlar haricinde özel yazılım ihtiyaçlarını karşılamayı hedefler. Diğer bir türevde programların müşteriye göre uyarlanmasıdır. Özel olarak üretilen yazılımlar ortak kullanım ve kişiye özel olarak ikiye ayrılır. Her işletmenin / kurumun ihtiyaçları ve farklı iş kültürleri olmasından dolayı, ilgili programlamaların tamamının istenilen ürünün ne olduğunu tam olarak analiz etmekle başlar.

Standart yazılımların dışında özel yazılımlar sizlere kârlılık ve operasyonel avantajlar sağlar. Bu yüzden geliştirilen web, mobil, masaüstü yazılımları ve kodlama sistemleri sizlerin neye ihtiyacı olduğunu belirleyerek daha iyi ve efektif bir kullanım sağlamanızı sağlamaktadır.

Özel Üretim Programların / Yazılımların Avantajları

Şirketlerin hedeflerine ulaşmaları ve hedefleri doğrultusunda başarılı olmaları için; şirket içi yazılımın kullanımı kolay, iş akışıyla uyumlu ve yüksek performansa sahip olmalıdır.vStandart veriler için geliştirilen paket yazılımlar işletmelerin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayamadığından; işletmeler özel yazılım çözümlerini tercih etmeye başlamıştır. Özel yazılım çözümleri, işletmelerin ihtiyaçlarına göre geliştirmeleri ve güncellemeleri için finansal ve zaman tasarrufu sağlar; verimliliği artırmak, proje risklerini en düşük seviyeye indirmek ve maliyet muhasebesinin daha rahat izlenmesini sağlamak.

  • Farklı olmak, farklılaşmak, kaliteli hizmet sunmak
  • Rekabette lider olmak, hedeflere ulaşmak
  • Yüksek performanslı, kullanımı kolay, güvenli, sorunsuz bir sistem için özel bir yazılım altyapısına ihtiyacınız vardır.

Deneyimli ekibimiz: 2004 yılından bu yana sektörde en çok fikir sahibi yazılım geliştirmektedir. Deneyimli ve uzman çalışanlar sizin için en hızlı çözümü sağlar.

Hızlı Başlangıç: Çoğu fikir, projelerinizi en deneyimli ve uzman mühendislerle analiz ederek, yazılım projelerinizi geliştirmenin en hızlı yolu ile başlar.

s2w team Sistemiki Teknoloji A.Ş.

Uygun Maliyetli: En fazla fikirden oluşan ölçeklenebilir bir ekip istihdam eder. Projede çalışan mühendis sayısı artabilir ve projeye göre sayı azaltılabilir. Çoğu fikir, proje sırasında ekip üyesi sayısını artırarak ve azaltarak ortaya çıkacak riskleri en aza indirerek maliyetleri en aza indirmeyi amaçlamaktadır.

Son Teknoloji: Çoğu fikir, tüm yazılım geliştirme projelerinde en son teknolojiyi ve en iyi altyapıyı kullanır.

Teknoloji geliştirme ekibimiz deneyimli yazılım geliştiricileri ve sektörün uzman tasarımcılarına sahiptir. Ekibimizle ihtiyaçlarınızı anlayabilir ve platformsuz çözümler sunabiliriz.

ÖZEL YAZILIM GELİŞTİRME
Windows, Web ve Mobil platformlar için özel yazılımlar geliştiriyoruz ve kolay erişim ve kontrol işlemleri için farklı yazılımları tek platformda özel olarak entegre ediyoruz.

EĞİTİM, DANIŞMANLIK HİZMETLERİ
Ne yaptığımızı ve nasıl yaptığımızı paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Talep üzerine özel eğitim programları düzenliyor, deneyimli danışmanlarımız ile doğru kararları sizlerle birlikte alıyoruz.

VERİTABANI OPERASYONLARI, İŞ ZEKASI ÇÖZÜMLERİ, SÜREÇ YÖNETİMİ
Gelecekte iş ölçeğini tahmin etmenin zor olduğunu biliyoruz. Verileri en iyi müttefikiniz haline getiriyoruz.