COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Hakkımızda

Bizim İçin;

Sistemİki Elektronik hakkımızda: 16 yıllık bilgi birikimimizi 5 yıldır siz değerli müşterilerimiz için hizmete döküyoruz. Hizmete başladığımız günden itibaren tüm yazıcılarınızda teknik destek ve yerinde ürüne özel çözümler üretiyoruz. Bunun yanında şirketimizin iş alanları satış, yerinde servis, yazılım, tasarım, baskı, eğitimi kapsamaktadır.

Sistemİki Elektronik olarak kurulduğumuz günden itibaren değişmez prensiplerimiz; kaliteye verdiğimiz önem, hizmet, zamanında teslim, uygun fiyat olmuştur. Alanında başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir.

Profesyonel ekibimiz, alanındaki hedefleri ve bugüne kadar sağladığı % 100 başarı ile sizlerle beraberiz.

Vizyonumuz

Güven;

Pazarlama, satış, teslim ve teslim sonrası verilen tüm taahhütleri yerine getirerek müşterilerimize güvenilir hizmet sunmak. Müşterimize, çalışanımıza, iş ortağımıza, tedarikçiye dürüst ve saygılı davranmak.

Kalite;

Her Sistemİki Elektronik ürünü üstün kalite niteliğindedir. Çalışmalarımızda en son teknolojiden yararlanarak daima yüksek kalite sağlanmaktadır.

Hedefler;

Alanının yapıtaşlarından biri olmak, en mükemmeli hedefleyerek gerçekleşir. Sıfır hata hedeflerimizin en üstündedir. Bu esasla tamamlanan ve devam eden işlerimiz yeniden incelenir ve daha iyi, daha etkin sonuçlar için çözümler üretir.

Misyonumuz

Sistemİki Elektronik olarak misyonumuz; aldığı tüm işlerde güveni ve kaliteyi ön planda tutmaktır. Bu anlamda gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalar gerçekleştireceklerimizin teminatıdır. Maksimum müşteri memnuniyeti bir numaralı amacımızdır.

Müşterilerimizle kurduğumuz samimi ilişkiler en önemli değerimizdir…

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik