Hakkımızda Resmi

Sistemiki Teknoloji AŞ. grup şirketleri ve alanında uzman çalışanları ile müşterilerine en yeni teknolojiyi, kusursuz ve yüksek marka kalitesiyle bütünleştirerek hizmet vermektedir.

Hayatınızı şekillendiren yeni keşiflerin girişimlerini üstlenerek, ülkemizin her bir ferdine kaliteli bir yaşam, daha iyi teknoloji ile buluşmalarını sağlayabilmek için çalışmaktayız. 2000 yılından bu yana her yenilikle gelişen, geliştikçe daha da büyüyen – müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşen bazı standartlarımız vardır.

Gelecek nesillere daha güzel bir dünya bırakabilmek adına, çalıştığı tüm alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına azim ve kararlılıkla devam etmektedir. Teknoloji, Eğitim, Danışmanlık, Yatırım, Enerji gibi beş ana sektörde faaliyet göstermekteyiz. Bu sektörlere yurt içi ve yurt dışında yatırım yaparak hızlıca büyümeyi hedefliyoruz.

Sistemiki A.Ş.’nin başarılarının arkasında, müşterilerine verdiği önem ve hizmeti her daim ön planda tutma arzusu vardır. Bu sebeple, uluslararası düzeyde çalıştığı 35’den fazla markanın iş-ortağı ya da resmi tedarikçisi olarak hizmet vermektedir.

Şirketimizde sen-ben farklı değiliz sloganı ile beyaz-yaka ve ya mavi-yaka farketmeksizin herkes aynı sofrada yemek yer, eşitlik ve adalet kavramları herkes için aynı standartlarda uygulanmaktadır. Sosyal sorumluluk çalışmalarımızı yürütürken insanların hayatlarında bir iz bırakmayı ve günlük yaşamı daha iyi bir hale getirmeyi amaçlamaktadır. Grubun sosyal sorumluluk projeleri toplumun sürekli ileriye giden ve gelişen bir gelecek yaratmasına katkıda bulunmak hedefiyle yönetilmektedir.

Ülkemizin teknoloji öncüleri arasında yer alan şirketimiz; sahip olduğu tedarik, hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmektedir. Ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam etmektedir.

Amacımız teknoloji ve bilişim alanındaki yeniliklerle beraber ülkemizin kalkınmasına katkı sunmaktır.

Vizyonumuz gelecek nesillere daha iyi bir dünya aktarabilmek için tüm teknoloji argümanlarını kullanarak en iyi hizmeti sunmaktır.

Sistemiki Teknoloji A.Ş.