Domain, Sunucu & Network Resmi

2025 yılına kadar iş yüklerinin %80’i geleneksel veri merkezlerinden genel, özel ve uç genelinde bulut sürekliliğine geçirilmiş olacak. Yine de çoğu kurumsal ağ, başka bir çağın ihtiyaçlarına hizmet etmek için inşa edilmiştir. Her şirketin bulut inovasyonundan yararlanması ve kurumsal ağları bulut ve uç dünyasında performans gösterecek şekilde yeniden tasarlaması, daha fazla bant genişliği, performans ve güvenlik taleplerini karşılaması gerekiyor.

Sistemiki™, müşterilerin ağlarını dönüştürmelerine yardımcı olmak için benzersiz bir konuma sahiptir. 5G mühendislik hizmetlerinde lider, fikir aşamasından tasarıma, geliştirmeye ve operasyonlara kadar uzanan zengin hizmet yelpazemizle, performansın kilidini açan ve birden fazla endüstri segmentinde iş ortaya çıkaran amaca uygun bir ağ oluşturmanıza yardımcı olabiliriz.

Şirketimiz, sürdürülebilirlik kazanımlarından maliyet ve üretkenlik avantajlarına, yeni ürün ve hizmetlerin yaratılmasına kadar 5G’nin potansiyelini keşfetmelerine yardımcı olmak için kuruluşlarla birlikte çalışır.

Bulut öncelikli ağların gücüyle daha fazla bağlantı, performans ve deneyim sunar. Kurumsal BT ağlarını, endüstri OT/edge ağlarını ve iletişim ağlarını tasarlıyor, oluşturuyor, güvenliğini sağlıyor ve işletiyoruz. 

Kurumsal BT Ağları 
Güvenli kurumsal BT ağ çözümlerinin tasarımı, oluşturulması ve işletilmesi yoluyla Bulut Sürekliliği’ni etkinleştirin. 

cables connected on server

Endüstri OT ve Edge Ağları 
Operasyonel çevikliği ve müşteri deneyimini iyileştirmek amacıyla kritik altyapı için özel 5G bulut ağları tasarlayın, oluşturun ve çalıştırın. 

İletişim Ağları
Telekomünikasyon şirketleri için 5G’nin kullanıma sunulmasını hızlandırın, ultra yalın eski ağ yönetimi elde edin ve yeni yazılım odaklı ağ hizmetlerini başlatın. Devamını oku.

Ağ Güvenliği
Gelişmiş esneklik için kurumsal ve endüstri OT/edge ağları arasında sıfır güven güvenliğini entegre edin.

Ağ Yönetimli Hizmetler
Daha fazla çeviklik ve güvenilirlik için yeniden takımlama ve iş süreci optimizasyonu yoluyla ağ operasyonlarını modernleştirin.

Sistemiki™ ile teknik bir çözümden çok daha fazlasını elde edersiniz. İş stratejinizi başarılı bir şekilde desteklemek için gereken doğru işletim modellerini, yönetişimi ve yetenekleri geliştirmenize yardımcı olacağız.

Strateji oluşturmanıza ve geliştirmenize yardımcı olan değerlendirmeler

İhtiyaçlarınızı değerlendiriyor ve büyüme hedeflerinizi karşılayan optimize edilmiş bir ağ çözümü için zorlayıcı bir iş gerekçesi tanımlıyoruz.

Optimize edilmiş performans için zeka

Akıllı platformları, eski ortamınızı optimize edip dönüştürürken dinamik, bulut öncelikli ağları uygulamanıza ve yönetmenize yardımcı olur.

Hızlı dönüşüm için önceden oluşturulmuş 5G hızlandırıcılar

Bulut Yerel Otomasyon Sistemimiz ve Özel Ağ Hızlandırıcımız da dahil olmak üzere 5G’ye odaklanmış yatırımları, daha hızlı yenilik yapmanıza yardımcı olur.