Sistemiki Teknoloji A.Ş. güvencesiyle yapacağınız alışverişlerde, ödemeniz banka onayı alındıktan sonra AKSİ BELİRTİLMEDİKÇE en geç 2 (iki) iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde gönderilmektedir.

Siparişe özel üretim lisansların teslim süreleri ilgili ÜRETİCİLER tarafından belirlenmekte olup – GMT zaman saatine göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Alınan ürünlerde tarafımızdan kaynaklanan sorun olmadığı sürece üyelik bilgilerinizden bu konuda bilgi verilmektedir. Üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Satın aldığınız ürünlere ait bir teyit e-posta’sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Web sitemiz on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.