COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

SYS2MIDI – Ofisler İçin İş Bilgisayarı

Merhaba değerli müşterilerimiz, sizler için donanım ve yazılım uyumluluğu ile birlikte özel bilgisayarlar geliştirmeye devam ediyoruz. Bugünkü bilgisayarımız sys2midi – ofisler için iş bilgisayarı . Genel kullanım amaçlı, sizleri yıpratmadan işlerinizi yapabilecek bir iş bilgisayarı istasyonu ( workstation ). Tasarlamış olduğumuz tüm ürünler el işçiliği ile yapılmaktadır. Bu yüzden her parçayı denemeden asla sistemi kuramazsınız.

Sistemİki Elektronik, sizlere bilgisayar anlamında geniş çözümler sunmaktadır. Bizlere ne yapmak istediğinizi ve nekadar bütçeniz olduğunu belirttiğinizde, size uygun en iyi bilgisayarı topluyor, donanım için efektif olanabiliriz.  en iyisiniz sizlere sunuyoruz.

Dilerseniz, mini pc, all in one, mini tower, maxi tower, midi tower olarak bir çok şekilde bu hizmetinizi yapabiliyoruz.

Siz Yeter Ki İsteyin!

Kullanılan ürünlerin tamamında stabil ve uzun süreli kullanacak iş bilgisayarları tasarlıyoruz. Markaya para vermektense aynı fiyata daha üstün kalite bir bilgisayara sahip olabilirsiniz. Garanti ediyoruz. Bozulan donanımla alakalı yedek parçalarınızda garanti süresince yerinde servis hizmet ücreti talep etmiyoruz. ç

Genel olarak firmalar 2 yıl garanti vermektedir. Sistemiki olarak bu garanti sürenizin üzerine anlaşma yaptığımız firmalarda genel olarak 3 yıl ve üzeri garanti avantajlarımız olabilmektedir. Mümkün olduğu kadar siz değerli müşterilerimizi üzmeden yapılabilecek en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bu yüzden her yerden #herzamaneniyisi @sistemiki hastagı ile bizlere ulaşabilir, uzman ekibimizin sizlere yardımcı olmasını talep edebilirsiniz.

Yukarıda bir çok tasarlamış olduğumuz ürün bulunmaktadır. Sizin için de bir tane tasarlamamızı isterseniz hemen bizi arayınız. Mail yolu ile iletişim daha hızlı yanıt bulabilmektedir.

İlginize teşekkür ederiz.

 

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik