COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Corel Draw X6, X7, X8 Yetkili Satıcısı Lisans Satışı

“Corel Draw” Nedir?

Corel draw genel olarak grafiklerin, matbaaların, grafik sanatçılarının, ressamların kullandığı bir üründür. Yıllardır bir çok sürümü olan bu ürünün kullanım alanları grafik tasarım, kartvizit tasarımı, broşür tasarımı, afiş, poster, dergi ve diğer benzeri matbuu veya freestyle baskıların tamamında kullanılan bir vektörel çizim programıdır.

corel draw x7 bu ürünün en yeni sürümüdür. Dilerseniz buraya tıklayarak corel draw demo indirebilirsiniz.   corel draw fiyat, corel draw fiyatları alanında web sitemizden ayrıca bilgi alabilirsiniz.

 

Corel Draw Lisans Fiyatı ne kadar?”

Corel draw lisans fiyatları standart olarak liste fiyatlarından değerlendirilmektedir. Tüm corel draw yasal takip ekibi tarafından corel lisanslamaları  takip edilmekte ve özenle işlemleri uygulanmaktadır. Eğer sizde yasal takip tarafından uyarıldıysanız en geç 10 gün içerisinde ürün alımını sağlamanız gereklidir. 

Eğer corel draw x7 deneme sürümünü siz de indirmek isterseniz bizimle iletişime geçtiğinizde sizler için linkleri paylaşabiliriz. “Corel draw x6 full”, “corel draw x6 lisans fiyatı”, “corel draw x6 satın al” gibi ibareler ile yapılan aramalarda birçok virüslü paylaşım sitesi bulunmaktadır. Bu tür web sitelerine kesinlikle ve kesinlikle  itibar etmeyiniz. 

Corel draw indir gibi arama sonuçlarına etki etmeye çalışan web siteleri genel olarak kırık diye tabir edilen tryout sürümleri yada trial sürümleri ücretsiz olarak “corel draw x7 full indir”,  “corel draw x7 full” gibi alıntılar ile paylaşmaktadır.

Bu tür web sitelerinde indirdiğiniz ürünlerin tamamının gizliliğinizi yok ettiğini sakın unutmayın.!

Corel Draw x8 ne zaman çıkacak?

Corel draw x8 full sürümü aradığınız için -coreldraw x8 coreldraw x8 full coreldraw x8 full download coreldrawx8- bu aramalarla web sitemize geldiniz.

Corel Draw X8 ile alakalı tüm haberler için Corel‘in resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

“Corel Draw” gün geçtikçe kendini yenilemektedir. Web sitemizden genel olarak fiyatlarımızın tamamına ulaşabilirsiniz. En ucuz Eylül Corel Draw Lisans Türkiye Fiyatlarını yine web sitemizden edinebileceksiniz.

Corel Draw x8 Graphics Suite Nedir? Ve Nasıl Kullanılır?

CorelDRAW Graphics Suite en popüler vektörel tabanlı grafik tasarım programlarından biridir. “CorelDRAW Graphics Suite”‘ın kullanım alanları oldukça geniştir. Ağırlıklı olarak masaüstü yayıncılığı, dijital baskı yapanlar, matbaalar, tekstil firmaları, tabelacılar, açık hava reklamcıları ve reklam tanıtım firmaları kullanıyor. Sizlerde bu alanlardan birine veya birkaçına ilgi duyuyorsanız kursumuza katılabilirsiniz.

“Corel Draw” ile alakalı lisans satışlarımızın fiyatları her ay değişiklik gösterebilmektedir. Bu yüzden web sitemizde bunlardan çokca bahseder olduk diyebiliriz. Lisans fiyatlarına ulaşmak artık zor değil. Dilerseniz Corel Company web sitesi olan corel.com‘dan da satın alabilirsiniz. Fakat corel üzerinden yaptığınız alımlarda teknik destek alamazsınız. Ticari sürümleri Sadece Türkiye Distribütörü yada Bizim gibi olan yetkili satıcılarından alabilirsiniz.

Corel Draw Fiyatları

Aşağıda fiyatları belirtilen linklerin kenarlarında bulunan sipariş ver linkini tıklayarak siparişinizi verebilirsiniz. Corel Draw fiyatları döviz endekslidir. Ve her geçen gün artmaktadır. Bu yüzden kampanyalardan yararlanmanızı tavsiye ederiz. Corel Company tarafından Türkiye satış fiyatlarının oldukça altına yaptığımız satışları neredeyse kâr elde etmeden sizlere sunuyor. Fakat bu lisans alımlarında dikkat etmeniz gereken bir husus mevcuttur. Lisans ürünlerinde hiçbir firmada kutusu açıldığından itibaren iade şansınız bulunmamaktadır.
Fiyatlarımız Kampanyalı Fiyatlardır. 30 Nisan 2016 Tarihine Kadar Geçerlidir.

No. Ürün Adı. Kullanıcı Sayısı. Fiyatı. Sipariş Linki.
1 Corel Draw X7 3 Kullanıcı 1234usd+kdv Sipariş Ver
2 Corel Draw X7 Tek Kullanıcı 690usd+kdv Sipariş Ver
3 Corel Draw X8 Tek Kullanıcı 777usd+kdv Sipariş Ver
2 Corel Draw X8 Tek Kullanıcı (ONLINE KUTUSUZ) 730usd+kdv Sipariş Ver

*Stoklarla Sınırlıdır
**30 Nisan 2016 tarihine Kadar Geçerlidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Microsoft Windows 8/8.1 (32-bit veya 64-bit sürümü), Windows 7 (32-bit veya 64-bit sürümü), son güncellemeleriyle
Intel Core 2 Duo veya AMD Athlon 64
2 GB RAM
Sabit diskte 1 GB boş alan (içerikler olmadan yükleme için)
Fare, tablet veya dokunmatik tablet
1280 x 768 ekran çözünürlüğü
DVD sürücüsü (kutu sürümünün yüklenmesi için)
Microsoft Internet Explorer 8 veya sonrası
Üyelik ve Abonelik hizmetleri, güncellemeleri yüklemek, Content Exchange, QR kod araçları ve ConceptShare gibi özelliklere erişmek için İnternet bağlantısı gerekiyor.

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik