COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Yazarkasa kullanırken dikkat edin

Standart Resim

Yazarkasa kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Örnek verecek olursak bunlardan ilk başta yazarkasa kağıdının düzgün olarak açılması gerekmektedir. Bunun dışında bantlı olan kısmı tam olarak temizlediğinizden ya da tamamen kesildiğinden emin olunuz. Aksi taktirde bu yazarkasa yazıcı mekanik kısmına zarar verecektir.

Rulo sargı kısmının düzgün takıldığından emin olunuz. Aksi taktirde sargı motorları sıkışma yapacaktır. Ve bu olay sargı rulosu dişlisinin kırılmasına neden olacaktır.

Eğer yakmalı bir yazarkasa yazdırma kısmı termal yazıcı ortamı ise kağıdın nemli ve ya ıslak olmamasına dikkat ediniz. Termal yazıcı ortamının mümkün olduğu kadar temiz, kuru ve nemsiz olmasına özen göstermelisiniz.

Yazarkasa Tuş Takımının temizliğinin belirli sürelerde yapılması gerekmektedir. Aksi taktirde yazarkasa’da tuş sıkışması yaşayabilirsiniz. Bunun içinde yüksek bedeller ödemeniz gerekebilir.

Mali Hafıza ve Ekü dolum uyarısı aldığınız taktirde, mali hafıza ve ekünün değişmesi gerekir. Bu sonucun devamında anakartın ve yazılımın arızaya geçmesi durumu söz konusudur.

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik