COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

WordPress’te Seo

Bugünkü konumuz çok basit, wordpress’te seo nasıl yapılır? nereden yapılır, genel olarak seo araçları nelerdir birkaç cümle ile bunları sizlere açıklayalım. Eğer yeni bir web tasarımcı iseniz, eğer wordpress’e ilgi duyuyorsanız mutlaka ve mutlaka bunlara bi gözatmanız gerekli olduğunu düşünüyorum. Peki ya sonra ne olacak? Orası seçtiğiniz projenin alan adına, hostinginize ve diğer değişkenlere göre elbette değişkenlik gösterecektir.

WordPress’te Seo Tema seçerken ne önemlidir?

WordPress, google’ın en çok sevdiği, eğer wordpress’te seo alanında çalışacaksanız bir numaralı hazır scriptlerinden birisi diyebiliriz. Çünkü birçok etkeni beraberinde barındıran, kullanımı kolay hazır bir scripttir. Bunun nedeni de gelişmiş ve halen gelişen altyapısının tamamen güncel olmasından kaynaklıdır. WordPress’te seo yapabilmeniz için öncelikle güzel bir tema seçmeniz olacaktır. Okunaklı, google’ın istediği tarzda yeni nesil bir wordpress teması seçmeniz en iyisidir. Buraya tıklayarak kontrol edebilirsiniz.

Wordpress'te Seo nedir? Nasıl yapılmalıdır?

WordPress’te Seo nedir? Nasıl yapılmalıdır?

WordPress’te Seo Nasıl Yapılır?

WordPress’te seo, diğer bir tabir ile imkansızları başarmaktır. Nasıl diyeceksiniz. Tema seçim işlemini yaptıktan sonra, plugin dediğimiz diğer araçlarda. Sizin için derlediğimiz şu pluginler wordpress sitenize herzaman avantaj katacaktır. Aşağıdaki liste size önerebileceğimiz “wordpress’te seo” eklentilerden birkaçı:

  • Shortcodes ultimate
  • Yoast Seo

  • Seo Auto Linker

  • Bwp Minify

  • Better Security

  • Wp Supercache

  • Jetpack

  • PageNavi

WordPress için 2015 Ping Listesi

WordPress’te seo için gerekli olan bir diğer listede mutlaka ve mutlaka pingleme ve uyarıcılardır. Güzel bir altyapı ile muhteşem bir ping listesi size çok büyük avantajlar ve yükselme şansı sunacaktır. Bunun için aşağıdaki ping listesini ayarlar bölümünden > yazma kısmına tıklayarak alt alta sıralı şekilde yapıştırmanız gerekecektir.

http://rpc.pingomatic.com http://rpc.twingly.com http://api.feedster.com/ping http://api.moreover.com/RPC2 http://api.moreover.com/ping http://bblog.com/ping.php http://www.blogdigger.com/RPC2 http://www.blogpeople.net/servlet/weblogUpdates http://ping.bloggers.jp/rpc/ http://blogsearch.google.com/ping/RPC2 http://www.blogshares.com/rpc.php http://www.blogsnow.com/ping http://www.blogstreet.com/xrbin/xmlrpc.cgi http://bulkfeeds.net/rpc http://www.newsisfree.com/xmlrpctest.php http://ping.blo.gs/ http://ping.feedburner.com http://ping.syndic8.com/xmlrpc.php http://ping.weblogalot.com/rpc.php http://rpc.blogrolling.com/pinger/ http://rpc.technorati.com/rpc/ping http://rpc.weblogs.com/RPC2 http://www.feedsubmitter.com http://blo.gs/ping.php http://www.pingerati.net http://www.pingmyblog.com http://geourl.org/ping http://ipings.com http://topicexchange.com/RPC2 http://www.weblogalot.com/ping http://xping.pubsub.com/ping
Wordpress'te Seo
Yapıştıracağınız bu linkler yeterli olacak mı? Tabikide hayır. Bunun için ekstra olarak feedburner, pignler, facebook, twitter, google+ gibi sosyal medyayıda oldukça yoğun olarak kullanmanız gereklidir. Çünkü yoğun olarak kullandığınız her sistem size yeni panda alogaritmasıyla beraber oldukça büyük avantajlar sağlayacaktır.

Bizden şimdilik bukadar, takıldığınız noktada soru sormaktan çekinmeyin, selamlar…

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik