COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

OEM Olarak Alınan Bir Windows’un Seri Numarasını Bulma

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere OEM Olarak Alınan Bir Windows’un Seri Numarasını Bulma visual basic ile alakalı bir çalışma sunmak istiyoruz. Windows 10 / Windows 8 / Windows 7 gibi işletim sistemleriniz eğer bilgisayarınızda yüklü olarak geliyorsa, bu yüklemeyi de daha sonra değiştiremiyorsanız, ya da başka işletim sistemlerini denemekten korkuyorsanız tam olarak sizin işinize yarayacak ufak ama kullanışlı bir scripti sizlere sunmak isteriz.

Scripti Buradan İndirin:

Paylaşılan ürünlerde windows işletim sistemine zarar verecek bir yazılım, keygen, malware gibi eklentiler bulunmamaktadır.
Windows'un Seri Numarasını Bulma

Windows’un Seri Numarasını Bulma

Visual Basic Nedir? Nasıl Script Yazılabilir?

Visual basic nedir ile ilgili görsel sonucu Visual Basic, Microsoft tarafından, Basic programlama dili üzerinde geliştirilmiş, olay yönlendirmeli, üst seviye, nesne tabanlı ve görsel bir programlama dilidir. Öğrenilmesi de kullanılması da oldukça kolaydır. Çok kısa sürede değerleri 100’lerce doları aşabilen programlar oluşturabilirsiniz.Vikipedi

Önce visual basic nedir sorusuna cevap verdikten sonra sizlere visual basic ile yapacaklarınız hakkında sunulmuş olan youtube üzerindeki dersleri örnekleyebiliriz.

Windows’un Seri Numarasını Bulma?

VBScript (“Visual Basic Scripting Edition”) is an Active Scripting language developed by Microsoft that is modeled on Visual Basic. It is designed as a “lightweight” language with a fast interpreter for use in a wide variety of Microsoft environments. VBScript uses theComponent Object Model to access elements of the environment within which it is running; for example, the FileSystemObject (FSO) is used to create, read, update and delete files. VBScript has been installed by default in every desktop release of Microsoft Windows since Windows 98;[1] in Windows Server sinceWindows NT 4.0 Option Pack;[2] and optionally with Windows CE (depending on the device it is installed on).

A VBScript script must be executed within a host environment, of which there are several provided with Microsoft Windows, including:Windows Script Host (WSH), Internet Explorer (IE), and Internet Information Services (IIS).[3] Additionally, the VBScript hosting environment is embeddable in other programs, through technologies such as the Microsoft Script Control (msscript.ocx).

Bir alıntı yapılacaksa sanırım vikipedi bunun için en büyük kaynaklardan biridir. Kafanıza takılan sorular olursa buradayız, elimizden geldiği kadar yardımcı olabiliriz.

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik