COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Windows 7 Lisansı Satın Al – Lisans Fiyatı Satışı

Ürün Fiyatı:

Teklif İsteyiniz


Markası: Sistemİki Elektronik® Uluslararası

Ürün Distribütörü: Yurtiçi/Yurtdışı üretimi Sistemİki Uluslararası®tarafından sağlanmaktadır.

Kurumunuzun Windows yazılım lisanslarını anlamakta zorlanabilirsiniz. Windows lisanslama hataları olağandır, ancak Microsoft ve iş ortaklarımız size yardımcı olmaya hazırdır. Kuruluşunuzun herhangi bir lisans hatasından dolayı mağdur olması durumunda, size bu hatayı düzeltmenin ...

Kurumunuzun Windows yazılım lisanslarını anlamakta zorlanabilirsiniz. Windows lisanslama hataları olağandır, ancak Microsoft ve iş ortaklarımız size yardımcı olmaya hazırdır. Kuruluşunuzun herhangi bir lisans hatasından dolayı mağdur olması durumunda, size bu hatayı düzeltmenin kolay yollarını sunuyoruz.

Doğru şekilde lisanslanmış Windows yazılımı kullanıp kullanmadığınızdan emin değilseniz, aşağıdaki bazı yaygın lisans konularının listesine bakın.

Neden orijinal Windows.?

Orijinal Windows, Microsoft tarafından yayımlanır ve kuruluşunuzun rekabetçiliğini ve saygınlığını devam ettirmesine yardımcı olur. Tüm Microsoft yazılımlarınız orijinalse ve uygun lisansa sahipse, şirketiniz şunlara sahiptir:

Koruma: Sahte yazılımlarla ilişkilendirilebilecek virüs, casus yazılım ve diğer kötü amaçlı yazılımlar gibi risklerden korunma. Orijinal Windows, önemli kurumsal bilgilerinizin emin ellerde olduğunu bilerek huzurlu olmanızı sağlar.

Güvenilirlik sayesinde sistem hataları ve güvenlik ihlallerinin neden olduğu kapalı kalma süreleri azalır. Microsoft tarafından yalnızca orijinal Windows desteklenir ve tüm güncelleme ve isteğe bağlı indirmelere erişim sağlar.

Performans daha hızlı olduğundan, şirketiniz bir adım öne çıkar. Orijinal Windows ile işletmenizin işlerini tamamlamanız için gereken değerli zamanınızdan tasarruf eder ve istenmeyen lisansın yol açtığı kesilmeler nedeniyle endişe duymazsınız.

Güven: Şirketinizin Microsoft Yazılım Lisans Koşullarına tamamen uygun olması ve çalışanları, ortakları ve müşterileri tarafından saygıdeğer bir iş ortağı olarak görülmesine duyulan güven.

Neyden kaçınmam gerekir?

Sizinki gibi şirketler işi doğru şekilde yapmak isterler, ancak kimileri Windows lisanslamaya dair gerçeklerden haberdar değildir. Burada en yaygın lisanslama hatalarından bazılarını görebilirsiniz:
Senaryo 1: Yükseltmeyle tam lisansı karıştırma
Senaryo 2: Tüketici tabanlı bir lisansın üzerine Windows yüklemek için Toplu Lisans kullanmaya çalışma
Senaryo 3: İstem dışı sahte yazılım satın alımı

Bir lisanslama hatasını nasıl düzeltirim?

Yukarıdaki senaryolar ve diğer lisanslama konuları için, Microsoft şirketinizin doğru bir şekilde lisanslanmış olduğundan ve orijinal Windows yazılımı kullandığınızdan emin olmanız için bir takım kolay lisanslama çözümleri sunar. Tüm bu çözümler daha önce sahte bir lisansla veya yanlış lisanslanmış bir Windows kopyası yüklenmiş olan bilgisayarlarda kullanıma yöneliktir. Daha fazla bilgi ve orijinal yazılım edinmek için tablodaki bilgilere başvurun. Gelecekte, doğru bir Windows lisansı edinmenin en iyi ve en hesaplı yolunun bilgisayarınıza önceden yüklenmiş halde almak olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

Windows 7 Windows 7 satın al windows 7 indir windows 7 kur windows 7 lisanslama windows 7 kırık windows 7 crack windows 7 serial win 7 lisans win 7 lisanslama kiti tek link win 7 indir konularında yardım alın.

Banka Adı (Komisyon Oranları) 3 Taksit 6 Taksit 9 Taksit
TEK ÇEKİM YOK YOK YOK
BONUS %1,5 %2,89 %4,65
WORLD %1,5 %2,89 %4,65
PARAF %1,5 %2,89 %4,65
AXESS 0 0 0
MAXİMUM %1,5 %2,89 %4,65
CARD FİNANS %1,5 %2,89 %4,65
HSBC %1,5 %2,89 %4,65
Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik