COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Windows 10’a hazırmıyız?

Windows 10 resmi olarak bilgisayarlarımıza inmeye başladı. Rezerve edilen tüm bilgisayarlarda genel olarak 00:00’ı gösterdiğinden itibaren bilgisayarlarımız yaklaşık 3.6GB dosyaları hazırladı ve indirmeye başladı. Windows 10 için kotalı kullanan müşteriler çok dikkat etmesi gerekiyor.

Windows 10 ne gibi avantaj sunacak?

Windows 10 alışkın olduğunuz bir deneyim sunar ve kullanımı kolaydır. Gelişmiş bir Başlat menüsüne sahiptir ve hızlı bir şekilde başlamak ve sürdürülmek üzere tasarlanmıştır. Ayrıca tamamen yeni bir tarayıcı olan Microsoft Edge gibi yenilikler ile doludur. Kişisel dosyalarınız ve yüklediğiniz uygulamalar kullanımınıza hazır olacaktır. Yükseltme kolay ve kullanmakta olduğunuz donanım ve yazılım ile uyumlu olarak tasarlanmıştır.Microsoft

Bu sözler microsoft’un kendi web sitesinde yer almaktadır. Bu nedenle windows 10’un normal bir bilgisayar yaklaşık (400usd) değerinde stabil olarak çalışacağını belirtiyor. Ek olarak windows 10 indirme bağlantısı için web sitemizdeki indirme bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Peki Windows 10 için sistem gereksinimleri nelerdir?

Açıklamaİşletim SistemleriTeknik Özellikler
Bilgisayarınızda ya da tabletinizde Windows 10’a yükseltme yapmak istiyorsanız aşağıdakiler gereklidir. Ücretsiz yükseltme teklifi hakkında daha fazla bilgi için lütfen Windows 10 Yükseltme sayfasına bakın.
En son işletim sistemleri: Windows 7 SP1 ya da Windows 8.1 Update’in en son sürümüne sahip olduğunuzdan emin olun Hangi sürümü kullandığınızı bilmiyor musunuz? Öğrenmek için buraya göz atın. En son sürümü indirmeniz mi gerekiyor? Windows 7 SP1 veya Windows 8.1 Update için buraya tıklayın.
İşlemci: 1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı işlemci ya da SoC RAM: 32 bit için 1 gigabayt (GB) veya 64 bit için 2 GB Sabit disk alanı: 32 bit işletim sistemi için 16 GB 64 bit işletim sistemi için 20 GB Grafik kartı: WDDM 1.0 sürücü ile DirectX 9 ya da sonrası Ekran: 800×600

Windows 10

Yukarıda belirttiğimiz tabloda mini bir sistem bilgisayarı rahatlıkla hizmetini tamamlayacağı varsayılıyor. Fakat normal olarak problem yaşamadan kullanacağınız bir bilgisayar için size bu bilgisayarı önerebiliriz.

Peki nasıl olacak?

 

Web sitemizde çoğu ürüne ait bilgilendirmeyi bulabilirsiniz, bu sayede bir çok ürünü avantajıyla sahip olabilirsiniz. Aldığınız ürünlerin tamamında sistemleri net olarak belirleyip sizlere en iyisini sunmak isteriz. Daha sonra karşılaştığımız problemlerde kendi sistemlerimiz, mühendislik olarak hazırlandığından rahatlıkla sorununuza çözüm bulabiliriz.

Orjinal windows kullanın..

Windows’u mutlaka orjinal kullanın, dilerseniz bu konuda orjinal windows yazılımı için bizi arayabilirsiniz.

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik