COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Windows 10 İndir, Download Full

Merhaba değerli kullanıcılarımız, Windows 10 İndir, Download Full, bilgisayar üzerinde kullanabileceğiniz programların bir listesi, yada deneme sürümleri ile oluşturulmuş kopyalarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Bu programlar sayesinde sizlerin bilgisayarlarınızda güvenli bir şekilde olması gereken programları açıklayarak, hangisinin ne işe yaradığını kolayca anlamanızı sağamaya çalışıyoruz. Web sitemizden bilgisayar mühendislerimiz ve teknik destek uzmanlarımızın yayınladığı ve indirilmeye hazır full ve diğer yazılımları kolaylıkla indirebilirsiniz. Bu sayede rahatlıkla ürünlerinizi satın alabilir, almadan önce kullanabilirsiniz.

Windows 10 Technical Preview Nedir?

Windows un geliştirme çalışmalarına katkıda bulunmak için ticari sürümlerinden önce çıkarılmış deneme sürümüdür. Bu sürümde genel olarak tüm özellikler aktif olmakla beraber kulllanıcı için rahatlıkla kontrol edilebilir seviyededir. Fakat bu uygulamalarda genel olarak ürün, program desteği bulunmamaktadır. Sadece geliştiriciler için yayınlanmış olduğundan sizlere tam uygulama performansı vermeyecektir. Bunu dikkate alarak Windows 10 sürümünü aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Unutmayın, bunun gibi tamamlanmamış bir yapıyı kullanmak riskli olabilir. Bu nedenle, bu önizlemeyi birincil ev veya iş bilgisayarınıza yüklememenizi öneririz.

Bilgisayarın beklenmedik durumlarda çökmesi, dosyalarınızın zarar görmesine, hatta silinmesine yol açabileceğinden, her şeyi yedeklemeniz gerekir.

Windows 10 Technical Preview kullanmaktan vazgeçmek ve Windows’un eski sürümüne geri dönmek isterseniz, bilgisayarınızla birlikte verilen kurtarma veya yükleme medyasını (genellikle bir DVD’dir) kullanarak eski sürümünüzü yeniden yüklemeniz gerekir.

Kurtarma medyanız yoksa, bir USB kurtarma sürücüsü oluşturabilirsiniz. Windows 10 Technical Preview yükledikten sonra, Windows’un eski sürümüne geri dönmek için bilgisayarınızın kurtarma bölümünü kullanamazsınız.

Windows 10 Full Technical Preview İndir, Download

Bu yazı tarafından tarihinde yazılmıştır.

Etiketler: , , , ,

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik