COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Victor Gaming Machine ( Oyun Bilgisayarı )

Merhaba değerli kullanıcılarımız, Oyun bilgisayarı nedir konusunda bugün sizlere Victor’un gaming machine‘lerinden birisi olan VIC-G7011A modelinden bahsedelim. Oyun makineleri, pc üzerinde oldukça zordur. Kasma yapmaması gerek, oyunları en yüksek framerate ( fps ) ile oynatması gerekiyor. Yani saniye başında görüntü geçis sayısı nekadar yüksek olursa donma vb. okadar az olur. Bunun için en güzeli iyi bir donanıma sahip oyun konsolu almaktır.

PC ( Windows ) ile kullanabileceğiniz ve uzun süreli hizmet alabileceğiniz bir bilgisayar olan Victor gaming machine VIC-G7011A sizlere en iyi oyun deneyimini yaşatmak için hazırlanmıştır.

Neden Oyun Bilgisayarı ? 

Oyun bilgisayarları genel olarak yeni ve güncel oyunlar için deneyimlenen ve sistemleri tamamen yeniden tasarlanan bilgisayarlardır. Bu sayede kullandığınız sistemlerin en iyi olması sizlere daha iyi bir oyun performansı sunuyoruz. En güncel deneyimde gerek oyun için gerek ise 3 boyutlu çizimler ile çalışan firmalar için vazgeçilmez olan Solid Works, 3d max gibi uygulamalar için bu bilgisayarları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

mSata SSD yuvası, 1 Terabayt hafızası ve ikinci soket sata yuvası ile yüzlerce oyunu tek bir bilgisayarda saklayabilirsiniz. Nvidia Geforce serisi GTX 860M serisi ve 8Gb ( 24gb kadar destekler ) ram ile istediklerinizi anında yapabilecek kapasiteye sahiptir.

I7-4710MQ intel işlemcisine sahip bu makine ile oynayacağınız tüm oyunları tam görüntü kalitesinde rahatlıkla oynayabilir, gerçek oyun zevkini hissedebilirsiniz.

 

Bu yazı tarafından tarihinde yazılmıştır.

Etiketler: , , , , , , , ,

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik