COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Ünvan ve İşletme Değişikliği Hakkında Kamuoyu Duyurusu

Standart Resim

Merhaba değerli müşterilerimiz ve yatırımcılarımız, bildiğiniz üzere yaklaşık 4 yıldır Sistemiki™ Uluslararası altyapısı ile hizmet vermeye devam etmekteydik. Bu süre zarfında 1000+ üzerinde müşteriye hizmet, eğitim, yazılım ve donanım hizmetleri satışında bulunduk ve bulunmaya devam edeceğiz.

Sizlere ve personellerimize daha iyi bir ortam, kurumsal bir hizmet anlamında daha iyi bir gelecek açısından gerekli görülen lüzum üzerine daha önce bulunan şahıs işletmemizin kapatılması – aynı şartlar ve koşullar ile Limited Şirketi bünyesine katılması ile 2. dönem ar-ge ve gelecek planlarımız tekrar revize edilmiştir.

Şahıs işletmesi üzerinden yapılan satışlarda sözkonusu garanti ve diğer şartlarınız direkt olarak yeni işletmemize aktarılmış olup – müşterilerimizin mağduriyet yaşamamaları adına süreç tamamlanana kadar şahıs işletmemiz hizmetlerine devam edecektir.

Şahıs işletmemiz Sistemİki™ Uluslararası için son yasal hizmet süremiz 01.12.2018 olup bu tarihten itibaren; yeni şirketimiz Rengim Eğitim Danışmanlık Ticaret Limited Şirketiolarak hayatına devam edecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Ümit Yasin TAŞMAZ
Sistemİki™ Uluslararası – Genel Müdür
Rengim Eğitim Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi – Genel Müdür

Bu yazı tarafından tarihinde yazılmıştır.

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik