COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Tanju Sakarya #Şehit #Polis #Şanlıurfa

Üzgünüz…

4 Yıl aynı masada içtiğimiz su, yediğimiz yemek, gülmelerimiz, ağlamalarımız, umutlarımız bittiği için üzgünüz. Herşeyle beraber üzgünüz. Yastayız…

Kelimelerin kifayetsiz kaldığı yaşadığı dostluğu ile bilinen bir adamdı Tanju Sakarya ŞEHİT POLİS MEMURU. En güzel yarınlar kurmak için çıktığı Şanlıurfa yolunda, ömrünün baharında 26 yaşında ŞEHİT EDİLDİ kardeşimiz. Ne uğruna? Kimin uğruna. Birileri kendini memnun etsin diye. Sözüm ona buna şuna değil, TÜM TÜRK MİLLETİNE.

Merak etmeyin. Gözü yaşlı analarımızın her daim bir çocuğu vardır vatana şehit verecek. Çünkü onlar çok daha asildirler, yedikleri kaba sıçmazlar, oturdukları evi, yaktıkları elektriği, içtikleri suyun parasını sonuna kadar öder, yetmezmiş gibi 3-5 evlat büyütür, vatana hizmet gönderirler. Yirmi yaşında gönderdiği evlatları Yirmi Bir yaşına değmeden ömrünün genç baharında ŞEHİT olup baba ocağına geri dönerler. Bu mudur? Evet tam olarak özeti budur. Çünkü asil milletimiz bugüne kadar vatan sağolsun deyip “30000” insan feda etti. Yine eder. Canımız sağolsun-değil mi(!)..?????

Daha Ne kadar Can Feda Edilecek?

Daha “Tanju Sakarya” gibi kaç çiçeği burnunda şehidimiz olacak?

Yada gözü yaşlı; eşi, çocuk, anne, baba, ağabey, bacı, kardeş, akraba kalacak.?

Ya geride bıraktıkları tüyü bitmemiş yetimlerin hakkı?

  • Ödeyemezsiniz. Ödeyemeyeceksiniz..

Sözlerim sizlere: bu ülkenin başına sözde birkaç çapulcunun oylarıyla gelen, bir özür dilemeyen, biz sizin ekmeğinizi yiyoruz fakat bu kaba sıçıyoruz diyen ve muhalefetten de oldukça destek alan, oyumuzu ailecek veriyoruz diyen (başka taraflarınızı da verdiğinizden hiç şüphemiz yok! ), sözde şakşakçılarının bol olduğu bir ülkede yaşıyoruz. Ne güzel değil mi? Tabi sizler için hava hayat hoş nasılsa!

tanju-sakarya-polis-sehit-ankara-sanliurfa

Tanju Sakarya – ( 26 ) – Şehit Polis – Şanlıurfa // Ankara Polis Şehitliği Kabri

 

“Ay! ülke batıyor” deyip kaçarsınız zaten özel jetinizle! Geriye kalan kim peki? Biz, biz dediklerim hani o gazetede eşinin tabutuna sarılıp “Ağlamayacağım! Onları güldürmeyeceğim!” diyen Fatime Sakarya. Kardeşimizin emaneti.

Seçim nedir? Hemen bayrakları asmışsınız.? Seçim mi yapabileceksiniz? Size seçimde sövmeyecekler mi? Yuhalanmayacak mısınız hepiniz? AKP, MHP, CHP ? yada diğer kalanları söylemiyorum bile.. Düşünün! Bu ülke neler gördü, neler geçirdi. Hey hakk! Yeter artık ölmesin, insanlar ölmesin. Vatan bir olsun. İri olsun. Bu adamları kurşunlayanlar oraya gelene kadar neredesiniz? Hani nerede MIT? Satmayın kardeşim kişiye özel silah, vermeyin.

Yatacak yerimiz yok, vallahi yatacak yerimiz bu adamların kanları ile sulanmış, binlerce insanın duası ile ayakta duracan şu ülkede yatacak yer yok. Bugün rahat uyuyabildiniz mi? Ben uyuyamadım..

Bizi bu hale sürükleyenler elbet hesaplarını verecekler. Kim bilir, belki bu dünya da belki ahirette.

Ama şunu biliyoruz; TANJU ŞEHİT OLDU – Fatime Şehidin Eşi, Annesi, Abisi, Kardeşleri, Babası, sevenlerin gözü yaşlı kaldı… Şimdi sizler düşünün birazcıkta.

İnnâ lillâh ve innâ ileyhi râciûn – Ondan geldik ve yine ona döneceğiz.

“Allah’ım biz ondan razı olduk, sende razı ol. Hakkımız helaldir. Onun da hakkını bize helal eyle. Mekanını cennet eyle, onu ve eşini Peygamberimize komşu eyle. Ailesine sabır ve dayanma gücü ver. Bizi ve tüm inanları koru. Devletimize ve Milletimize zarar verenlerden bizleri muhafaza eyle.” Amin.

Ümit Yasin Taşmaz

 

Bu yazı tarafından tarihinde yazılmıştır.

Etiketler: , , , , , , ,

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik