COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

SYS2TOWER – Mühendislik, Mimarlık, Haritacı Bilgisayarı

Bilgisayarlarımız tamamen el işçiliği ile üretilmektedir. Bu nedenle özenle ve tam performanslı seri ve paralel bağlı şekilde yerleştirilmektedir. Ürünlerimizin tamamında 24ayar altın alaşımlı kablo kullanılmaktadır. Bu sayede veriler daha hızlı iletilmekte ve kablolaması oldukça düzgün yapılmaktadır.

sys2-machine

Bizim için bilgisayar demek insan hayatını kolaylaştıran ürün demektir. Angarya diye tabir edeceğimiz markaya para vermektense, ürünün tüm donanımını garanti altına alıp sadece orjinal // verimli parç aları sizler için toplayıp çalıştırıyoruz. Ve böylece donanım uyumsuzluğu gibi bir sıkıntı ortadan tamamen kalkmış olmaktadır.

Sistemİki Tower Yani SYS2TOWER Kapsamlı iş bilgisayarı aldığınızda tamamen size ait bir sistem kurmaktayız. Yapacağınız iş ile alakalı ister Mühendislik Bilgisayarı, Mimarlık Bilgisayarı diye ayırın isterseniz sürekli yoğun olarak kullanılabilecek bir workstation ? Burada tek yapmanız gereken yaptığınız işleri detaylı olarak anlatmak ve bu işlemleri bizim sıralamamıza izin vermenizdir.

Bizim için tamamen siz odaklı işler var demektir. Bu sayede ürünleri tamamen size göre kurguluyoruz. Örnek verecek olursak birkaç adet bilgisayar donanım örneği verebiliriz.

Bu Bilgisayarları Kimler Kullanabilir?

Size özel uyguladığımız bilgisayarların tamamını herkes kullanabilir, fakat bu kullanımların çoğu gereksiz para sarfiyatı olabilir. Bu yüzden tercihlerinizi doğru yönde yapmanıza ücretsiz olarak yardımcı olabiliriz.

Bu gördüğünüz ürünler daha önce kendi müşterilerimize uyguladığımız sistemlerden birkaçı. Sizlerde bu ürünlerden birine sahip olmak için bizi arayınız.

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik