COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

SYS2MINI – Ofisler için küçük iş bilgisayarı

Merhaba değerli müşterilerimiz, sizlerden gelen yoğun istek üzerine SYS2MINI – Ofisler için iş bilgisayarı‘nı tanıtmaktan memnun oluruz. Ofisler için küçük, kullanımı kolay, uygun fiyatlı ( ucuz ) ürünleri sizlerin ayağına kadar getiriyoruz. Web sitemizde bulunan bilgisayar tabanlı tüm ürünlerde orjinal ürünler kullanılmaktadır. Firmalar ile yaptığımız anlaşmalardan sizler için en iyi bilgisayarları toplamaya ve bunları sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Ofisler için küçük iş bilgisayarı; sizlere genel anlamda online olarak tüm hizmetlerinizi sağlamakla birlikte, sekreteryada yada ön muhasebe alanında kullanabileceğiniz uygun fiyatlı ürünler tasarlıyoruz. Bu sayede hem yerden kazanıyorsunuz hem de olağan çalışma ortamını daha da artırabiliyorsunuz. Dilerseniz bu anlamda mini pc, all in one, notebook vb. tüm ürünleri sizler için tasarlayıp satışa hazırlıyoruz. Sizden tek isteğimiz yapmak istediğinizi bizimle paylaşmanız. Ürünlerin tamamında 24k kaplamalı altın kablolar kullanmaktayız.

Ofislerin genel olarak ihtiyacı word, excel, powerpoint yada küçük yazılımlardır. Bu yazılımlarda rahatlıkla işlemleri gerçekleştirebiliriz. Dilerseniz sizler için küçük scriptler ile fatura sihirbazı oluşturabiliriz. Bunlar bizler için sadece bir iş.

Dilerseniz online olarak muhasebe programı, logo vb. tüm satış ürünlerini sizler için satışını yapabiliriz.

Kurumsal hizmet almanın tadını çıkarın!

Kurumsal hizmetlerde genel olarak tüm bilgisayarların bakımı, ürünlerin temizliği ve stabilite kontrolü konusunda bakım anlaşması içerir. Fakat bizim isteğimiz ürünlerinize bakım anlaşmasından sizaye problemlerinizde bizleri aramanız ve rahatlıkla işlemlerinizi halledebilmemiz. Bakım anlaşması sizlere birşey katmayacağı gibi aksine zarar verebilmektedir. Kurumsal iş bilgisayarı, yada ofisler için iş bilgisayarı genel olarak bu anlamda sizlere çok bir değer katmayacaktır.

Profesyonel Ağ Kurulumu

Dilerseniz firmamızdan profesyonel olarak ağ kurulumu hizmeti alabilirsiniz, bu sayede hem ağınız hızla ve gigabit altyapı ile tanışmış olur, hemde siz daha hızlı bir sunum elde etmiş olursunuz. Gigabit olmayan altyapılarda veri transferleri çok düşük olur bu yüzden mümkün olduğu kadar işlemlerinizi gigabit altyapı ile donatıyor dilerseniz cisco, dilerseniz airties ile sizleri en iyi ile buluşturuyoruz.

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik