COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

SYS2GAMER – Yüksek Oyuncu ve Oyun Bilgisayarı

Merhaba değerli müşterlerimiz, sizler için özel ürünler tasarlamaya devam ediyoruz. SYS2GAMER – Yüksek Oyun ve Oyuncu Bilgisayarı yüksek kapasiteli özel bir bilgisayardır. Şuanda hali hazırda bulunan en yüksek sistemler, en iyi altyapı ile desteklenmektedir. Kullanmış olduğumuz sistemlerin tamamında 24k altın kaplama kablolar bulunmaktadır. Bu sayede hem veri transferi artmakta hem de stabil olarak 2015 yılı oyunlarının tamamını donmadan, takılmadan yüksek fps ile oynayabilirsiniz.

Oyun bilgisayarlarında ne önemlidir?

Oyunlarda genel olarak donanım uyumluluğu ön plana çıkmaktadır. Örnek verecek olursak intel işlemci ile nvidia tabanlı bir sistem, amd & intel tabanlı sistemden çok daha iyi oranda oyun becerisi verir. Yada amd & ati amd tabanlı bir sistem amd & nvdia cpu-gpu tabanlı bir sistemden çok daha iyi sonuç verecektir. Bunların bilincinde olan bir müşteri rahatlıkla bir ürünün toplanmasında fikir sahibi olabilir.

Oyun bilgisayarlarında SSDHD neden önemlidir?

SSD harddiskler yüksek iletim ve doğrulamaya sahiptir bu nedenle genel olarak 64kb bir altyapı exfat çözümü ile sunulabilir. Yakın zamanda ntfs ve raw biçimlendirmesi her nekadar 64kb üzerine çıkamasada bu size ssdhdd de problem yaratabilmektedir. Bu konuda detaylı yazımızı ntfs, exfat yada fat32 adlı yazımızda bulabilirsiniz.

Oyun bilgisayarı tasarımı oldukça farklıdır, sebep?

Yaklaşık 8 yıldır yüksek veri transferinin bilgisayar hızına nekadar etki ettiğinden bahsedip duruyoruz. Çünkü aynı andaki veri transferinin yoğunluğu eğer bilgisayarın altyapısı ( anakart, işlemci, ram ) tabanı iyi değilse siz isterseniz pony quadro k serisi bir ekran kartı ile çözünürlüğü yakalamaya çalışsanız da sonuç vermeyecektir. Çünkü bu otomatik olarak veri transferinde hıza yansıyacaktır ve transferi düşürecektir. Buda düşük fps ile oynamanıza ve bilgisayarlarınızın zorlanmasına neden olacaktır.

Oyun bilgisayarı min 650w psu ihtiyacı vardır!

Mutlaka ve mutlaka oyun bilgisayarı kullanırken yüksek psu’lu ürünler tercih edilmelidir. Aksi taktirde anakart, işlemci, ram dengesinde gpu’yu fazla yormak istemiyorsanız mutlaka bu olmalıdır. Verinin tam akışında iletilmesi ve mutlaka altın kaplamalı kablolar tercih edilmesi gerekir. Su soğutmalı işlemci fanları buna örnek olarak gösterilebilir. Ortalama bir oyun bilgisayarı min 750 usd’den aşağıya satın alamazsınız.

Aldığınız diğer ürünler mutlaka ve mutlaka ya ankart, ya işlemci yada gpu’dan tasarruf edilmiş ürünler olacaktır.

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik