COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Sosyal Sorumluluk

Merhaba değerli kullanıcılarımız ve müşterilerimiz. Sistemİki® Elektronik olarak sosyal sorumluluk geçmişten günümüze kadar insanlara yardımcı olmak adına birçok projede olduk ve olmaya devam edeceğimizi bilmenizi isteriz. Gönüllü olmak,  insana yardım etme duygusunun fazlasıyla geliştiği ortamlarda mümkün olduğu kadar ihtiyaç sahiplerine yardım etmeye çalışıyor ve onların mutlu olmasını izliyoruz.

Aşağıda bir kaç adet sosyal sorumluluk projemizin açıklaması mevcut. Sizlerde destek olmak isterseniz iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

+Çocukları Sevindirelim

Bu kapsamda yaklaşık 15 adet çocuğa halihazırda ulaşılmış ve ulaşılmaya devam etmektedir. Sosyal sorumluluk bilinciyle geleceğimizi sevindirmek bizlerin elinde.

+Eskiyen Bilgisayarlar Okullara

Eskiyen bilgisayarlarınızı çöpe atmayın. Onu sizlerin yerine tamir ediyor, çöpe atacağınız bilgisayarları onarımını sağlayarak okullara bağış yapıyoruz. Elinizde eskiyen yada ikinci el ürün var ise çöpe atmadan önce bir kere daha düşünmelisiniz. İletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik