COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Sınırsız İnternetli Vodafone SüperNet Kampanyaları – Başvuru Merkezi

Merhaba değerli müşterilerimiz, Sınırsız İnternetli Vodafone SüperNet Kampanyaları – Başvuru Merkezi olarak artık sizlere servis hizmeti de sağlayabiliyoruz. Yapacağımız tüm başvurular yasal ve sizleri düşünerek seçimleriyapıyoruz. Tamamen müşteri memnuniyeti için çalışmalarımız devam etmektedir. Vodafone Süper İnternet ile yaptığımız iş birliği sayesinde artık tam anlamıyla kurumsal tüm hizmetlerinizi yerine getirebiliyoruz. Ağ altyapısından, donanım, bilgisayar ve veri ile alakalı tüm işlemlerinizde – bununla beraber altyapı – kamera ve güvenlik sistemlerinizde de yardımcı olabiliyoruz.

Web sitemizden bilgisayar ve çevre birimleri – yazıcı – tarayıcı – fax – fotokopi vb. tüm ürünler hakkında yardım alabilirsiniz.

vodafone-kampanyaları

Sınırsız İnternetli Vodafone Kampanyaları

Adsl Nedir?

ADSL, İngilizce “Asymmetric Digital Subscriber Line” teriminin kısaltmasıdır. Standart bakır telefon telleri üzerinden daha fazla verinin transfer edilmesini sağlamak üzere geliştirilmiş bir teknolojidir. Asimetrik kelimesi, veri alım (download) ve veri gönderim (upload) hızlarının birbirinden farklı olduğunu göstermektedir.

Telefon abonesinin kullanmakta olduğu telefon hattının bir ucu Telekom santraline bağlıdır. Abonenin internet hizmeti alabilmesi için, öncelikle hattının bağlı bulunduğu bu Telekom santralinde uygun cihazların kurulu olması gerekmektedir. Bu cihazlar hem hızlı veri iletişimi sağlayan hem de bir filtre görevi görerek ses ile veriyi birbirinden ayıran özel cihazlardır. Bu cihazlar sayesinde telefon aramaları santral üzerinden standart telefon hatlarına ulaşırken, veri de İnternet Servis Sağlayıcıların internet altyapısına taşınır.

ADSL’in avantajları nelerdir?

o Standart bakır telefon telleri üzerinden Hızlı İnternet erişimi sağlaması,
o Ses ve datanın aynı hat üzerinden taşınabilmesi.

Sabit Telefon nedir?

Sabit telefon, bakır kablo üzerinden görüşme sağlayan ses hizmetidir.

Adil Kullanım Noktası (AKN) nedir, nasıl uygulanmaktadır?

Adil kullanım uygulaması, şebeke kaynaklarının tüm kullanıcıların aynı kalitede hizmet alabilmesine imkan sağlamak ve tüm abonelerin interneti kullanmaları durumunda şebeke üzerindeki yoğunluğun dengelenmesi amacıyla kullanılmaktadır. Adil kullanım uygulaması, o ay içinde belirtilen download miktarının aşılması durumunda uygulanır. O ay içinde bu miktarın aşılmaması durumunda erişim hızlarında herhangi bir değişiklik olmamaktadır.
8 Mbps’a kadar limitli hız seçeneklerinde abonenin aylık aşan veri kullanım (download) miktarı max. 79 TL bedele ve 25 GB Adil Kullanım Noktasına (AKN), 16 Mbps’a kadar limitli hız seçeneklerinde abonenin aylık aşan veri kullanım (download) miktarı max. 89 TL bedele ve 25 GB Adil Kullanım Noktasına (AKN) ulaşınca, ayın geri kalan günleri için download hızı 3 Mbps olarak uygulanacaktır. Dönem sonunda tekrar normal hızda hizmet verilmeye başlanacaktır. 8 Mbps’e Kadar ve 16 Mbps’e Kadar Limitsiz paketleri için ise Adil Kullanım Noktaları paketin içeriğine göre 50 GB ve 100 GB olarak belirlenmiştir. Ay içi kullanımınız bu maksimum miktara ulaştığı zaman ayın geri kalan günleri için kullanım hızının 3 Mbps olarak uygulanacaktır. Sonraki ay ise kullanım hızınız olması gereken noktaya yeniden yükseltilecektir.
Kullanım miktarınızın Adil Kullanım Noktası’na ulaşmaması durumunda kullanım hızınıda bir değişiklik olmayacaktır.

 

Faturalama

sınırsız internetli vodafone SüperNet Kampanyaları – Başvuru Merkezi internet hizmetine ilk abonelikte, Vodafone Net’ten gelecek ilk faturamın tarihi, içeriği ve detayı nedir?
İlk” Vodafone Net internet faturanız, 2 ayrı faturadan oluşmaktadır. Bu faturalardan birincisi aboneliğinizin başlangıç tarihinden o ayın sonuna kadar olan kullanım bedeliniz ile ilk abonelikte alınacak ücretleri içerecek; diğer fatura ise bir sonraki ayın kullanım bedelini içerecektir. İlk hizmet faturanız aktivasyon tarihinden ay sonuna kadarki dönemi ve takip eden ayın hizmet tutarını kapsayacaktır.

vodafone-logo
Vodafone Net faturalarımın gönderimi nasıl yapılmaktadır?
Vodafone Net faturanız her ay düzenli olarak belirtmiş olduğunuz iletişim adresinize gönderilmektedir. Şayet ilk abonelikte sınırsız internetli vodafone faturanızın, her ay düzenli olarak e-posta adresinize gönderilmesini talep ettiyseniz, faturalarınız aynı zamanda belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize de gönderilecektir. Ayrıca Vodafone Net fatura ve kullanım bilgilerinizi, aktivasyon işlemlerinizin Vodafone Net tarafından tamamlanmasını takiben e-posta ile size gönderilecek olan özel kullanıcı adı ve şifrenizle www.jetfatura.com adresine girerek istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz.

Vodafone Net internet hizmetini kullanarak internete bağlandığımda, telefon faturama herhangi bir ücret yansır mı?
Vodafone Net ile internete bağlandığınızda mevcut telefon faturanıza internet (ADSL) kullanımından kaynaklanan herhangi bir ücret yansımayacaktır. Vodafone Net internet hizmetinin kullanım bedeli ile varsa Vodafone Net konuş-öde telefon hizmeti kullanımlarınızdan doğan bedel, size Vodafone Net tarafından her ay düzenli olarak ayrıca faturalanacaktır.

Vodafone Net Konuş-Öde telefon görüşmelerim nasıl ücretlendirilir ve faturama nasıl yansıtılır?
Vodafone Net telefon hizmeti kapsamında yaptığınız telefon görüşmelerinin ücretleri www.vodafone.net.tr adresinde belirtilen güncel Vodafone Net Telefon tarifeleri üzerinden abonenin faturasına ayrıca yansıtılacaktır.

Vodafone Net faturamda yer alan KDV, ÖİV nedir?
Mevcut Vodafone Net internet paketinizin tarife ücretine dahil olan %5 ÖİV ve %18 KDV vergisi ile Vodafone Net telefon hizmeti kullanımızdan kaynaklanan %15 ÖİV ve %18 KDV vergisi her ay faturanız üzerinden kesilerek sizin adınıza devlete ödenmektedir. Sözleşmeden doğan damga vergisi sizin sorumluluğunuzda olup faturanıza yansıtılmayacaktır.

Kota aşımında faturalandırılacak en yüksek ücret nedir?
o Limitli paketlerde limit aşım ücreti ayrıca faturalandırılacaktır.MB başına limit aşım ücreti 0,0093 TL dir.
o Limitli paketlere abone olan müşterilerimize faturalanacak aylık toplam ücret (aylık ücret + limit aşım ücreti), vergiler dahil 1 Mbps ve 8 Mbps ‘a kadar hızlarda79 TL’yi, 16 Mbps ‘a kadar hızlarda 89 TL’yi aşmayacaktır.

Bilgi Almak İçin Vodafone‘u arayabilirsiniz.

Bu yazı tarafından tarihinde yazılmıştır.

Etiketler: , , , , , , , , ,

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik