COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Şimdi Office 365 Kullanmaya Başlayın

Standart Resim

Office 365 bussiness sizlerinde alışık olduğu gibi microsoft office’nin en gelişmiş ve kararlı sürümüdür. Alışık olduğumuz microsoft office dediğimiz; müşterilerimizin tanıdığı, bildiği  Word, PowerPoint, Excel, Outlook vb. uygulamaları kastediyoruz. Office 365 Business ile müşterilerimiz her zaman kullandıkları office uygulamalarını harika yenilikleriyle kullanmaya başlarlar. Office 365 Business’ı yüklediğimiz de siz müşterilerimiz;

*Office 365’i  ekonomik olarak kullanma imkanı bulacaksınız.

*Office Lisans maliyetlerinin tamamını gider olarak göstererek vergi avantajı sağlayabileceksiniz.

*Tabletlerinizde de Office uygulamalarını kullanabileceksiniz (Windows Tablet ve Ipad’lerde kullanılabilen tek Office versiyonu).

*Tek kullanıcı olarak 5 farklı PC ve 5 farklı mobil cihazına Office kurabileceksiniz.

*Cihazlarınızdaki tüm verileri 1 TB Onedrive alanını kullanarak yedekleyebilecek ve güvende kalmasını sağlayacaksınız.

Neden Office 365 ?

Windows 2003 genişletilmiş desteğinin sona ereceği 14 Temmuz 2015’e 200 günden az kaldı. Dolayısıyla siz müşterilerimiz için bu yeni sürümü konumlandırmanın  tam zamanı. Herkesin yüklemek zorunda olduğu günlerde siz müşterilerimiz çoktan yüklemiş ve kullanmada  ustalaşmış olacaksınız. Siz de daha fazla gecikmeden Office 365’i kullanmaya başlayın. Biz Sistemiki Elektronik olarak siz müşterilemize yükleme aşamasında her türlü sorunda yardımcı olacağız.

Sizin İçin Hangi Office 365 Planı uygun ?

Buna karar vermek için önce bu uygulamayı temek ihtiyaçlarınız için mi yoksa gelişmiş ihtiyaçlar için mi istediğinize karar vermelisiniz.

Eğer temel ihtiyaçlar için kullanacaksanız yine bir çok yeni ve gelişmiş seçenekleri kullanabileceksiniz. Eğer daha sonra gelişmiş bir plana geçmek isterseniz elbette bu mümkün olacaktır.

Gelişmiş BT ihtiyaçları olan müşterilerimiz daha yüksek gelişmişlikteki planları satın almalıdırlar. Böylece Office uygulamalarını en yeni özellikleriyle beraber kullanarak farkı yaşayabileceksiniz.

Kazançlarınız

Bu yeni sürümle beraber siz müşterilerimizin işle alakalı risklerinizi ortadan kaldırıyoruz. Bu yeni ve doğru teknolojiyle rakiplerinize fark yaratabilirsiniz. Siz müşterilerimizin şirketlerini ve sunucularını Windows Server 2012 R2’ye yükseltmesine yardımcı olarak, işle ve BT ile ilgili karşılaştığınız en önemli güçlükleri çözmekle birlikte, uygulamalarınızın ve verilerinizin performansını artırmanıza yardımcı oluyoruz. Daha azıyla daha fazlasını yapma fırsatını yakalayacaksınız. Beklenmedik bir olay veya doğal felaketten kaynaklanan kesinti süreleri meydana geldiğinde verilerinizin güvende olduğundan ve işlerini dakikalar içerisinde yeniden hazır ve çalışır duruma getirebileceğinizden emin olabilirsiniz. Üstelik bunun için pahalı depolama çözümlerine bir servet ödemenize de gerek yoktur. İstediğiniz zaman istediğiniz şekilde depolama alanını büyütebilir ve küçültebilirsiniz.

Karşılaştığınız her türlü sorunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik