COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Samsung Galaxy Note 5 İncelemesi – Almayın!

Merhaba değerli kullanıcılarımız, yaklaşık 2010 yılından beri note serisi detaylı olarak hem şirket müdürlerimiz, hemde sizler tarafından detaylı olarak kullanmaktasınız. Samsung Galaxy Note serisinin büyük ekran olması, geliştirlebilir olması, güncel olması, kullanımının rahat olması en büyük avantajıydı bize göre. Fakat şuanda bu güzellik note 5’in tanıtımı ile son buldu diyebiliriz. İnsanların büyük beklentisi olan ve daha iyiye gidebileceğini düşündüğü note 5 daha farklı bir deyişle note 4’ün metal kasası olarak karşımıza çıktı. Ufak android iç yazılım geliştirmeleri ve genel görüntü geliştirmeleri haricinde aman aman pek bir detay bulunmamaktadır.

Google Nexus 6

Google Nexus 6

Samsung Galaxy Note 6 daha erken çıkabilir.!

Görünen köy uzak değildir diyebiliriz. Samsung Galaxy Note 5 ‘in istenen performansta alıcısı olmaması ve yeterince ilgi çekmemesi yeni nesil snapdragon işlemciler ile geliştirilen galaxy note 6’ya bir kapı daha aralamasına sebep olacaktır. Galaxy Note 6’nın genel olarak geliştirilme çalışmasının yapıldığı daha hızlı bir işlemci ve ram ile daha stabil bir performans ve güç tüketiminde azalma olacağını söyleyebiliriz. Hem android M ile daha farklı şeyler geleceğinin de sinyallerini verelim istedik.
Bataryası Tümleşik!

Samsung Galaxy Note 5’in bir dezavantajı’da bataryasının tümleşik ve üstüne üstlük 3000mah’da bırakılması. Kesinlikle yüksek performansta kullanacak bir kişiye powerbank dediğimiz ürünlerden alması şart gibi görünüyor. Çünkü ortalama 5000mah bir taşınabilir şarj aleti ile bu ürünü ekstradan sarj etmeniz gerekebilir.

Nano Sim Kart Desteği İle Geliyor!

Note 5’te şöyle bir özellik daha karşımıza çıkıyor. Nano sim kart. Nano sim kart apple’ın kullandığı teknoloji ile aynı. Gün geçtikçe simkartlar küçülüyor. Yakın zamanda sadece eposta ve şifre yada samsung hesabı ile giriş yapmak mümkün olabilecek gibi görünüyor!

Micro SD hafıza genişletme özelliği yok!

Günümüzde artık ürünlerin sıklıkla gelişmesine mütakip, gerek ssdler olsun gerek harici usb belleklerin micro usbleri olsun oldukça iş görür hale geldi. Şahsen 32bir micro ssd ve usb girişli bir flash bellek dahili ve harici tüm veri ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayabilir. Bu yüzden bence micro sd hafıza genişletme olmaması makineye verilen güç tüketimini oldukça aşağıya indirecektir. Kısa bir not verecek olursak: Cihazlarınıza taktığınız micro sd kartlar bataryanızın güç tüketimini artırdığını unutmayın.

Galaxy Note 5 Puanımız ilk yayın serisi ile 

7/10

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik