COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910CQ 5.1.1 Güncelleme Yayınlandı

Merhaba değerli kullanıcılarımız Samsung 2014 yılında çıkarmış olduğu Galaxy Note 4 için 5.1.1 Lollipop güncellemesini Türkiye‘deki kullanıcıları için hizmete sundu. Bu güncelleme ile birlikte Note 4 cihaz sahipleri de internet üzerinden sürücü ve odin olmaksızın cihaz güncellemelerini yapabileceklerdir.

Galaxy Note 4 SM-N910CQ 5.1.1 Güncellemesi Yenilikleri Nelerdir?

Yaklaşık olarak 644,50MB olan bu güncelleme ile Samsung Galaxy Note 4 5.1.1 Lollipop sahipleri aşağıdaki güncellemelere ve yeniliklere sahip olabilecekler.

  • Yeni bir görünüm, ekran deneyimi ile tüm sayfalarda daha rahat gezinme ve iletişim.
  • Daha kolay kurulum ve cihaz ayarları
  • Televizyon, akıllı saatler ve diğer cihazlar ile daha hızlı bağlantılar ve uygunluk
  • Daha gelişmiş güvenlik seçenekleri, daha sıkı şifreleme
  • Öncelik modu Android Lollipop için harika bir özelliktir. Telefonunuzun ses kontrolü geçiş ile Set öncelikli mesajlar, aramalar ve bildirimler geçmesi kadar önemli olarak kabul edilir ve ne belirlemek için bekle mutlaka işin için mükemmel neye ihtiyaç duyar.
  • Kilit ekranı bildirimleri hala (metinler ve uyarılar üzerinden yapmak size kontrol) özelleştirilebilir, ancak Lollipop sağ kilit ekranında bu iletilere yanıt sağlar.
  • Kesintiler uygulamalar için öncelikli bildirimleri ve zamana duyarlı bildirim sistemi ile azalır. Eğer şimdilik onları görmezden seçerseniz ne yaptığınızı bir halt koyarak Artık telefon görüşmeleri. Ve artık sürekli uygulama bildirimleri bütün gün, her gün.
  • Dahili pil tasarrufu özelliği (tüm cihazlar tarafından desteklenmez) en fazla 90 dakika Cihazınızın pil ömrünü uzatır, tam takılı suçlama zaman sol ne kadar zaman yanında kalan tahmini süredir verirken.
  • Ham, sıkıştırılmamış görüntüleri Lollipop desteklenir. Hem profesyonel fotoğrafçılar ve meraklıları için, bu fotoğrafları Adobe Photoshop sıkıştırılmamış, istinat tam orijinal kalitede onların yol yapmak anlamına gelir.
  • Güçlendirilmiş ses desteği USB mikrofonlar, hoparlörler, mikserler, amper ve daha fazlasını içeren ses ekipmanları yeni bir bölge, bağlantı için izin verir
samsung-galaxy-note-5-002

Samsung Galax Note 5 vs Note 4

Samsung Galaxy Note 4 Cihazı Nasıl Güncellenir?

Samsung Galaxy Note 4 kullanıcılarına yüklemelerini önerdiğimiz Android 5.1.1 Lollipop güncellemesini, Ayarlar>Cihaz Hakkında>Yazılım Güncelleme yolunu izleyerek yükleyebilirsiniz.

Samsung Note 4 Hard Format Atmak, Biçimlendirme, Temizleme, Yenileme

Samsung Galaxy Note 4 Format Atma telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın% 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız.

galaxy note 4 / android / android güncelleme /galaxy note 4 lollipop güncelleme /galaxy note 4 android 5.1.1 güncellemesi /galaxy note 4 android 5.1.1 lollipop güncellemesi /galaxy note 4 güncelleme / samsung / samsung haber /samsung güncelleme / samsung güncelleme haber / android haber /android 5.1.1 lollipop / galaxy note 4 güncelleme nasıl yüklenir /galaxy note 4 ota güncelleme

Samsung Galaxy Note 4 Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en uygun yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızdaSamsung Galaxy Note 4 Format Atma işleminiz gerçekleşecektir.

Menü → Ayarlar → Yedekle ve sıfırla → Fabrika ayarlarına sıfırla → Telefonu sıfırla → Herşeyi sil

Samsung Galaxy Note 4 cihazınızı açamıyor veya telefon ayarlarına erişemiyorsanız,Samsung Galaxy Note 4 üzerindeki donanım tuşlarını kullanarak telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik