COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Reeder Tab W7IC 8″ Tablet Bilgisayar İncelemesi

Merhaba değerli müşterilerimiz, bugün sizlere Reeder Tab W7IC 8″ Tablet Bilgisayar hakkında ufak bilgiler paylaşmak istiyoruz. Sizler için test amaçlı almış olduğumuz bu ürün windows entegreli olarak gelmektedir. Windows 8.1 kurulu olarak gelen bu cihaz fiyat performans açısından oldukça etkileyici.
Yaklaşık 10sn gibi kısa sürede açılan bu ürün 1,33ghz işlemci desteği ve 1gb ram ile sizlere windows keyfini hem ucuz hemde etkili şekilde sunmaktadır.
Şuanda bu yazımızı tablet pcmizden yazıyoruz. Amacımız tüm detayları sizlerle paylaşabilmek. Şuanda masaüstü bilgisayar ile yapabildiğimiz çoğu işlemi yapabiliyoruz.

Avantajları

Taşınabilir ve windows tabanlı olması oldukça iyi. Yoğun performans gerektirmeyen tüm işlemler çok rahatlıkla yapılabilir. Genel olarak ofis ve basit windows uygulamalarını kolaylıkla çalıştırabilirsiniz. Performanslı pil süresi çok uzun değildir. Ortalama 5 saat civarında kullanabilirsiniz.

Dezavantajları

Çok kompakt bir makine olmadına karşın tuş takımı yatay olarak iyi fakat dikey kullanımda küçük kalıyor. Bu ürün 3g ve mobil taşınabilir sim kart desteği verilirse piyasada furya olarak adlandırılır..

Bizi takip etmeye devam edin…

Bu yazı tarafından tarihinde yazılmıştır.

Etiketler: , , , , , ,

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik