COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Profesyonel Ağ Kurulumu Bilgilendirmesi

Merhaba değerli kullanıcılarımız, Profesyonel Ağ Kurulumu alanında bünyemizde barındırdığımız bilgisayar mühendisleri, teknik destek uzmanları, ağ ve sistem mühendisleri ile geliştirme ( ar-ge ) çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Sizlerden gelen istekler doğrultusunda daha iyi hizmet sunabilmek için gerek WatchGuard, gerek Comodo altyapısını kullanarak güveli ağ yada airties ve cisco altyapısı ile hızlı ve güvenilir bir altyapıya sahip olabilirsiniz. Gigabit hızında bir altyapı ile ortalama 400mb bir dosya transferini 15 sn civarında yapabilir*, bununla beraber ağ hızınızı oldukça artırabilirsiniz.

airtiesonerisi

Bizim için önemli olan profesyonel ağ kurulumu  network alanında uzmanlarla daha iyiye ulaşmaktır. Geliştirdiğimiz tüm altyapılarda gerek backup gerek ise veri transferlerinde ftp değerlerinizde oldukça artış gözleyebileceksiniz.

Mühendislik ve Mimarlık ofisleri için veri transferinin oldukça önemli olduğu bir gerçektir. Çünkü bu veri transferi sizlere hem hız hem de kolaylık sağlar. Backup araçlarımız ile verilerinizin yedeklemesini günlük olarak yapabiliyor ve bunların herhangi bir arızadan dolayı problem yaşamanızı istemiyoruz.

 

Bu yazı tarafından tarihinde yazılmıştır.

Etiketler: , , , , , ,

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik