COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Pokémon Go (Pokemon Oyunu) 200Milyon Dolar Sınırını Geçti!

Pokémon Go olarak bilinen dünya gençlerinin yeni çılgınlığı ilk ayında kümülatif olarak 200M$ barajını geçti. Yeni nesil sistemler ile geliştirilen bir oyun olarak karşımıza çıkan Pokemon Oyunu şuan ülkemizde indirilebilir değildir. Fakat indirilebilir olmaması bir yana Google üzerinden yabancı dil ile hesab açanlar kendi cep telefonlarına indirip oynayabilmektelerdir. İleriki yazılarımızda bununla alakalı nasıl bir indirim ve güncelleme alacağınızı yazacağız.

Oyun içi satın alma odaklı oyunlarda mutlak başarı sağlanabilmesi için öncelikle oyunun tam olarak insanlara ulaşması ve bundan zevk alınabildiğinin gösterilmesi gerekir. Diğer bir taraftanda insanlara daha çok hırs ve birbiri ile yarışma imkanı sunularak daha fazla ürün satışı geliri beklenir ki buda çapraz satışa doğal bir örnektir.

Pokemon oyununun kurucularından olan kişinin cümlesini şu şekilde özetleyebiliriz. ” Ben bu an için 20 yıldır bilgi biriktiriyorum”. Aslında önemli mi? Evet çünkü bir insanın çevresini takip edebilmesi ve birşeyler öğrenebilmesi için ortalama 10 yıllık bir süreç geçmesi gerekiyor. Bizlerde yaklaşık 16 yıldır yaptığımız işlerin bazen baş ağrısı yarattığını düşünüyoruz. 🙂

Araştırmalar Pokemon Oyunu Hakkında Ne Diyor?

Sensör Tower adlı firmanın yaptığı analizde elde edilen veriler de oyunun geleceği hakkında  gelir potansiyelini değerlendirmek için çalışırken dikkate almamız gereken önemli bir noktayı ortaya koymaktadır: Pokémon Go Temmuz ayı ortasında gelir yaratma büyük bir başarı deneyimini göz önüne koymaktadır.

pokemon-go-first-month-cumulative-worldwide-revenue

Bunlara ek olarak hala online olarak oynanılmayan Kore, Hindistan, Çin ve Türkiye: En büyük Asya ve Avrupa pazarında daha yer edinmiş değildir. Bunlar Niantic tarafından yazılan ve çevresinde gelir grafiğindeki artışları düşünürsek 2016 yılının en iyi düşünülmüş oyunudur.  Yıllardan beri beklenen bu hasreti fazla bir gelir grafiği ile taçlandıracak olan Pokemon Oyunu zirveyi alabilir.

Toronto merkezli Bilişim şirketi  Komodo openlabın , Pokémon oyununun Tecla ürünü daha kolay oynanabilmesi için, yeni bir alan ve uygulama aracı geliştirdi. Bir Sonraki yazımızda etkileşimi olmayan insanların bile rahatlıkla oynamasını sağlayacak yeni bir nesil gadget ile tamamlayacağını gösteriyor. Bekleyelim ve görelim. Tekerlekli sandalye ile bile kullanılabilir hale geleceği mükemmel bir duyuru.

 

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik