COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Hp Plotter Tamir Servisi

Hp Plotter Tamir Servisi, 2009 yılından beri hizmet vermekte olan Sistemİki Elektronik®’e ait bir hizmet ürünüdür. Bu hizmet ürününde firmalara yerinde hp designjet plotterları ile alakalı servis hizmetlerinin yanında dolum mürekkebi , kartuş, baskı kafası gibi sarf malzeme ürünlerinin satışını da üstlenmektedir.

Plotterlarınız ile ilgili daha fazla bilgi almak için blog‘umuzu ziyaret edebilirsiniz.

hp plotter tamir servisi

Yapılan tüm çalışmalarda müşteri memnuniyeti esas alınmakta, ürünlerinize yerinde müdehale ile hem yanlışlıkları ve problemleri ortadan kaldırmakta, hem de güven olarak sorunsuz bir çalışma hizmeti yapmaktayız. Geliştirme ve ar-ge ekibimiz ile firmalara birçok yönden tam destek – kurumsal altyapımız sayesinde tam sorun kaynağını bularak hareket etmekteyiz.

HP Plotter Tamir Servisi Ne İş Yapmaktadır?

Ürünlerinizin yani HP Plotter Tamir Servisi anlamında tam olarak hizmet alabilmesi için elimizden gelen tüm imkanlar ile 7/24 sizlere destek sunmaktayız. Bu yüzden de müşterilerin çoğu zaman sıkıntısız bir şekilde hizmet almasını sağlamaktadır.

Hp Plotter’ınız kaliteli ve yüksek fiyatlı bir makinedir, bu yüzden güvensiz ellere teslim etmeyiniz.

En önemli özelliklerimizden bahsedecek olursak ürünlerin ve diğer sarf malzemelerin tamamında plotter servisi ile alaklı hizmetlerimizde plotter tamiri bizim için mühim bir mesele olarak yola çıkıyoruz. İşimize gösterdiğimiz özeni daha önce hiçbir firmadan almayacağınıza eminiz. Çünkü para odaklı çalışmayan bir firma olarak sizlere hizmet etmeye çalışıyoruz. Biliyoruz ki referanslarımız kazancımızdan çok daha önemlidir.

 

Günümüz koşullarındaki rekabet piyasasında en uygun maliyetli ve kaliteli ürün satışını müşterilerimize sunmaktadır. Temin edilen ürünler depolarımızda stoklanmakta ve siz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda gerek yurtdışından gerektiği zaman da ve eksiksiz olarak sevk edilmektedir. Müşteri memnuniyetini esas alan şirketimiz bu durumun gereklerini yerine getirmek için müşteri ihtiyaçlarının doğru tespit edilmesni amaçlar. Satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerini uyum içinde sağlamaktadır.

Hp Plotter Tamir Servisi Planlarınızı, proje baskılarınızı, Canvas Baskılarınızı, Afiş ve Poster Baskılarınızı, sağlar. Neredeyse aklınıza gelebilecek makineler ile problemsiz ve hızlı bir şekilde alabilmeniz için çalışmaktadır. Bu çalışma esnasında müşterileri kendi çalışmalarından geri bırakmayacak şekilde hızlandırarak ve konumlandırarak hizmetini sürdürmektedir.

 

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik