COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Parçalı Modern Dekoratif Canvas Tablo Ankara

Merhaba değerli müşterilerimiz, sizlere bugün parçalı modern dekoratif canvas tablo ankara hakkında birkaç bilgi vermek istedik.

Parçalı Modern Dekoratif Canvas Tablo‘da Kanvas seçimi ve kumaşı değerli ve çok önemlidir. Piyasadakilerin pekçoğu içeriğinde pamuktan çok pvc naylon içermektedir ki buda hem üzerindeki doğal kumaş dokusunu azaltmakta fakat en kötüsü, duvara asıldığında yansıyan ışığı ememeyerek yansıma yapmasıdır. Yapılmış olan bu dekoratif duvar ürünlerinin belli bir süre sonra mürekkep emilmediğinden kanvas tablolarınızın renkleri akmakta, solmakta ve uçmaktadır. Bu nedenle, kumaşın pamuklu olması büyük önem taşımaktadır..

Dijitalde basılan 3 Parçalı Kanvas tablo ve  Parçalı canvas tablo, daha sonra ahşap şaseye özenle gerilmektedir. Gerginin çok sağlam olması gerekmektedir ki aksi durumunda daha sonra tabloda dalgalanma oluşmaktadır. Buda görüntünün bozulması ve kullanıcının mağdur olması demektir. Hem müşteri hem de ilgi kaybına sebep olmaktadır.

Kasnağa gerilen tablo üzeri, mat saten vernikle kaplanmaktadır. Vernik kaplamanın en önemli sebebi, dış etkenlerden tabloyu koruması, renklerin uzun yıllar canlı kalmasını ve solmamasını sağlamakta ve istenen her zamanda bu Kanvas Tabloların temizliğine olanak sağlamaktadır. Tabloların kokusuz vernik ile yapılması iç mekanda kullanılmasından dolayı çocuk, yaşlı ve her yaştan insan ve canlıya zarar vermemesi gerekmelidir. Özenle dikkat edin ki vernik bu konuda insanları rahatsız edebilmektedir.

Verniği kuruyan tabloda, hiç bir koku nem yada benzeri, tabloyu veya müşteriyi rahatsız edici hiçbir etken kalmamaktadır..

 

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik