COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Paraşüt uygun fiyatlı fatura kesebilen ücretsiz ön muhasebe programı

Merhaba, öncelikle Paraşüt Uygun Fiyatlı Fatura Kesebilen ücretsiz ön muhasebe programı ‘nı sizlere tanıtmak isteriz. Yetkili satıcı sertifikası ile +2 ay ücretsiz olarak hediye kullanabileceğiniz, kolay, alışılmışın dışında bilgisayar, telefon, tablet gibi mobil araçlarınızdan da kullanabileceğiniz, internetin olduğu her yerde bilgisayarınızda veri saklamadan rahatlıkla her yerden ulaşabileceğiniz bir programdır. Fatura modülü, stok modülü ve gelir gider dengesini görebileceğiniz, sizlere kolaylıkla raporlayabilecek bunun yanında yapacağınız tüm hizmetleri anında görebileceğiniz, faturalarınızı işleyebileceğiniz bir program olarak PARAŞÜT ÖN MUHASEBE programını bugün sizlere tanıtacağız.

Paraşüt Nedir?

Paraşüt kullanıp memnun kalmanız için 1 aylık deneme sürümünde herhangi bir ücret ödemeden sahip olabileceğiniz, kullanım kısıtlaması bulunmayan bir ön muhasebe programıdır. Hizmet Sektöründe, Üretim Sektöründe, Toptan ve Perakende Sektöründe ve aklınıza gelebilecek, gelir gidere sahip olduğunuz tüm alanlarda kullanabileceğiniz raporlama ve stok özellikleriyle ister otobüs beklerken, isterseniz şehirler arası seyahatte bilgisayarlara bağlı olmadan kullanabileceğiniz bir programdır. Kullanırken basitliğini gördüğünüzde çok şaşıracak sizler için tasarlanmış basit ve anlaşılır tüm arayüzler ile isterseniz banka, k.kartı, nakit kasa gibi özellikleri ile hizmetlerinizi işleyeceğiniz bir uygulamadır.

parasut-sistemiki-banner

ücretsiz ön muhasebe programı

Online ödeme sayesinde yerinizden kalkmadan müşterilerinizden ödemelerini alabilirsiniz. Onlarca banka ile çalışmaktan yorulduysanız basit ve entegrasyonu kolay ödeme hizmetleriyle herzaman yardımcı olabilir. Uygulamamızda aynı zamanda e-fatura özelliği de bulunmaktadır. Ücretsiz Ön Muhasebe Programı‘nda Gerekli prosedürleri tamamladıktan sonra e-fatura paketlerinden satın alabilir, kolaylıkla müşterilerinize iletebilirsiniz.

ücretsiz ön muhasebe programı ile ne kazanırım?

Evet yanlış duymadınız, yaklaşık sizin kullanmanız için ve rahatlıkla eğitim videoları ve bilgileri ile yapacağınız tüm hizmetlerde problem yaşamadan hizmetlerinizi tamamlayabileceğiniz bir sistem düşünün. Ücretsiz olarak ilk kullanımda 1 ay yıllık alımınız ardından da bizim hediyemiz +2 ay ile totalde 435tl’ye 15 ay rahatlıkla kullanabileceksiniz. Diğer programlar gibi düşünmeyin, virüs girme derdi yok, kaybolma derdi yok, servis ücreti yok, yazılım ek kullanıcı ücreti yok, silinme derdi yok. Süresi bitme derdi yok. Yani anladığınız gibi siz sadece yıllık ücretinizi ödüyorsunuz ve diğer kalan tüm problemleri biz çözüyoruz. 

Şimdi sizlerde 15 aylık teklifimiz için ücretsiz, Uygun Fiyatlı Fatura Kesebilen Ücretsiz Ön Muhasebe Programı’nı hemen satın almak için buraya tıklayınız.

 

Bu yazı tarafından tarihinde yazılmıştır.

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik