COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

“Online Teknik Servis – Destek”

Merhaba değerli müşterilerimiz, her geçen gün sizler için yeni projeler üretmeye çalışıyoruz. Bugünkü konumuz ise “Online Teknik Servis – Destek“. Fakat bunlar hakkında sizlerden elbette görüş toplamamız gerekmektedir. Şöyleki bu haftaki önemli konularımızdan birisi de sizlere online olarak teknik destek hizmeti sunabilmek.

Online teknik destek – servis hizmeti nedir?

Dilerseniz bu konu ile alakalı birkaç soruya cevap verelim. Nasıl olacak, nasıl yapılacak, nasıl bir sonuç alınacak bilgilendirelim. Sizlerden toplayacağımız yaklaşık 6 aylık görüş sonrası Online Teknik Servis – Destek‘i hayata geçirip geçiremeyeceğimize karar vereceğiz. Bukadar uzun süreç neden diyeceksiniz, çünkü bunun altyapısı var, mutfak kısmı var, reklam kısmı var. Var da var.. Daha birçok neden sayabiliriz sizlere.

1- Online teknik destek – servis hizmetinde neler olacak?  Şöyleki bizim düşüncemizde online olarak kişilerin sorunları, sıkıntıları ve anlık problemleri hakkında çözümler üretmek. Yani online olarak herhangi bir ücret ödemeden, var olan sıkıntıyı sistem uzmanları, bilişim mühendisleri, teknik destek uzmanları tarafından yanıtlanması gibi düşünebiliriz. Tamamen ücretsiz olacak olan bu içerikte siz değerli müşterilerimizden tamamen bilgi amaçlı yanıtlar toplamak istiyoruz. Gerekli altyapımızı oluşturduktan sonra sizler ile paylaşmak istiyoruz.

2- Nasıl işleyecek? İşleme mantığı çok basit olacak. Sizler sorununuzu ve sorunlarınızı bizlere yönelteceksiniz. Eğer bu sorun ve sıkıntı bir uzman tarafından çözülürse size – çözüm verdiğiniz eposta ile hesabınıza düşecek. Çok basit bir işlem. Böylece anlık olarak bir çözüm yada kısa süreli hızlı bir teknik destek oluşturmuş olacaksınız. Biliyoruz ki piyasadaki sözde bilgisayarcı arkadaşlar bu konuda oldukça paragöz diyebiliriz.

3- Ne amaçlanacak? online teknik destek – servis daha çok katkı sağlayacağını düşündüğümüz bir forum mantığı diyebiliriz buna. Neden mi? çünkü oldukça basit işlemlerle sonuca gitmek, telefon trafiği vb. sorunların olmadığı her konuda hakkında bir çözümün elbette bulunduğunu bilerek sizler için özel olarak anlaşılabilir yada son kullanıcıya yönelik bazı kolaylıklar diyebiliriz. Yani bir nevi sizler için online teknik destek – servis  olarak bir konsol verebiliriz. Böylece sorunlarınız hakkında rahatlıkla konuşabilir ve bilgi paylaşabiliriz. Yani telefonda üçe bas beşe bas yerine. telefonum bozuldu. ekran yok. ne yapabiliriz diyebilirsiniz. Arkadaşımızın kısa cevabı elbetteki getir abla bakayım olmayacaktır. İllaki şuna bas buna bas ama telefonu yap olacaktır.

Bunu daha da detaylandırmak bizim sizin elinizde olacaktır. Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyiniz…

Sistemİki Fikir Cemiyeti

 

Bu yazı tarafından tarihinde yazılmıştır.

Etiketler: , , , , , , , ,

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik