COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Office 2016 Lisans Çıktı Tek Link İndir Download, Yükle Full

Office 2016, yeni çağın gerektirdiği binlerce yeni uygulama ve sizlere yeni avantajlar sunmaktadır. Röportajlarda genel olarak Eylül 22‘den itibaren satışa sunulacak olan hizmetin Microsoft tarafında fazlasıyla gündemde olduğunu biliyoruz.”Office Lisans Fiyatları” yeni geliştirilen ve windows 10 ile tam uyumluluk anlamında göze çarpan özelliklerden birisidir. Lisans Fiyatları, Tek Link, Yükleme Download gibi alanlarda tüm bilgileri iletişim bölümümüzden bize ulaşarak yapabilirsiniz.

Office 2016 kurumsal müşterileri güncellemeleri Windows 10 yükseltmesine benzer şekilde Current Branch veya Current Branch for Business güncelleme modeliyle alacaklar.

Nedir office 2016yı diğer ofis sürümlerinden ayıran özellikler? Gelin hep beraber bunlara bakalım isterseniz.

office 2016

yeni office 2016 açılış ekran görüntüsü

Office 2016’da gelen yenilikler nelerdir?

Microsoft bu bağlamda birçok yeniliklerde getirdi. Microsoft Ofis‘in yeni sürümleriyle beraber 2016‘da duyuracağı yenilikleri peyderpey kullanıcılarına sunmaya başladı, bunlardan birisi de artık standalone veya cd. ile uğraşmadan kolayca online olarak download etmek. Windows 10 gibi kullanıcılarına birebir olarak indirme imkanı sunacak olan ofis sürümlerinde rahatlıkla yüklemeleri tek link üzerinden kolayca yapabileceklerdir.

 

Matematiksel giriş denetimi

OneNote ve Windows’da zaten kullanılabilen matematiksel giriş denetimi şimdi Word, Excel ve PowerPoint’e de eklenmiştir. Dijital kalem, işaretleme cihazı, hatta parmağınızı kullanarak matematiksel denklemler yazabilir ve mürekkebin “klavye yazısı” biçimine dönüştürülmesini sağlayabilirsiniz.

PowerPoint’te geliştirilmiş çakışma çözümü

Bu özellik, birlikte yazma özelliği kullanılırken çakışmaları çözmeyi basitleştirir. Tek tek çakışmaların üzerinden geçmek yerine, çakışan iki slayt sürümü arasında seçim yapabilir, kendi değişikliklerinizi veya diğer kişilerin değişikliklerini seçebilirsiniz.

Koyu tema

Office 2013’teki aşırı parlak görüntüleri office 2016‘dakullanamayan görme bozukluğuna sahip kullanıcıların, uygulamalarda görsel olarak daha sade bir arka planda çalışmaları için bu yeni tema tasarlanmıştır. Koyu tema, aynı zamanda Word’ün gezinti bölmesine yönelik iyileştirmeler (daha iyi okunabilirlik, sabit beyaz ışık) ve çeşitli Outlook okunabilirlik düzeltmeleri (açık renk arka planda beyaz metin, koyu renk arka planda koyu metin, okunamayan devre dışı bırakılmış metin) içerir. Aynı zamanda bağlamsal şerit sekmesi metni, üzerine gelme durumları ve görev bölmesi denetimleri de iyileştirilmiştir.

Outlook e-posta ekleri

Artık Office belgelerini, Şeritten veya Eylem Çubuğundan en son kullandığınız belgeleri açılan liste seçeneklerinden seçip Outlook e-postalarına kolay bir şekilde ekleyerek zamandan tasarruf edebilirsiniz. Zaten OneDrive, OneDrive İş veya SharePoint’te yer alan dosyalar için geleneksel ek yerine “Düzenle” veya “Yalnızca görüntüle” bağlantısı olarak paylaşma seçeneği bulunur, böylece farklı kopyalar yerine belgenin tek bir kopyası üzerinde iş birliği yapabilirsiniz.

office 2016

Office 2016’dan görüntüler

Outlook kişi arama önerileri

Outlook’ta posta arıyorsanız ve arama dizeniz düzenli olarak iletişim kurduğunuz birinin adına benziyorsa, kişi önerileri görürsünüz ve bunlar, yalnızca o kişinin katıldığı postaları bulmanızı kolaylaştırır.

Burada bulunan tüm yenilikleri buraya tıklayarak görebilirsiniz.

 

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik