COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Notebook & Bilgisayar Satışı

Notebook & Bilgisayar satışı alanında kurumsal olarak hizmet veren firmamız, şirketinizin tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında toplayarak hem bilgisayar, hemde çevre birimleri ile arasındaki uyumu tam olarak gözetebilmektedir. Yaptığımız tüm hizmetlerin tamamen müşteri kullanımı ve ihtiyaçları çerçevesinde yapılabilmesi bizim için önemlidir.

Yeni nesil güncellenen sistemlerde artık SSD, SSHD gibi yeni nesil biriktiriciler ve fury x dediğimiz hızlandırılmış iç altyapıları kullanmaktayız. Sizlere özel olarak tasarladığımız tüm ürünleri tarafınıza sağlayabilmekteyiz.

Satış servis gibi alanlarda firmamıza gelen başvuruların çoğu bilgisayar yetersiz, çalışmıyor, program desteklemiyor gibi kelimelerden oluşmaktadır .Bu kelimelerden ziyade siz ne kullanmak istiyorsunuz yada hangi işlemi yapmak istiyorsunuz önemli olan nokta budur. Bu sayede birçok insan aslında kendi alanında yaptığı işleri az çok biliyordur.

 

Notebook & Bilgisayar Satışında Kurumsallık

Örneğin kurumlar, kuluşlar ve özel işletmeler genelde notebook ve bilgisayar alırken danışmanlık da yapmanızı isterler. İşte tam burada firmamızda alanında uzman dört kişi size bu konuda destek sunabilir. Yaptığınız tüm işlemlerde ağ, server altyapısı, bilgisayar alımı, notebook, donanım gibi konularda tam uyumluluk ve hız aşırtma hizmetlerini verebiliyoruz.

İşletim sistemi kurulumları, anlık canlı bağlantı ile yerinde müdehale ve teknik servis hizmeti, uzak bağlantı yardımı, local yerinde servis ve kurulum hizmetleri, teknik destek hizmetlerini sunabilmekteyiz. Buna istinaden başlamış olduğumuz tüm işlemlerin ve hizmetlerin tamamen yanında ve yakınında bulunmakta ve aylık olarak stabilite kontrolü yapmaktayız.

Bilgisayar

Bizden alacağınız tüm ürünler mutlaka ve mutlaka garantilidir. Faturası kesilen ürünlerin min. 24 ay garanti süresi mevcuttur. Garanti kapsamında yapılan tüm işlemlerden hizmet bedeli alınmamaktadır. Bu hizmetin getirmiş olduğu tüm sorumlulukları tarafımızdan yerine getirilmektedir.

Sistemİki® Nasıl Çalışır?

Sistemİki Elektronik genel olarak tam düzen ve stabil olarak çalışır. Satış hizmeti ve kurumsal olarak aylık ve yıllık bakım anlaşması yapılan tüm ürünlerin 1-3-6-9-12 ay içerisinde net ve düzenli bakımları sözkonusudur.

Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, monitör, harddiskin bozulması vb) yada yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması vb)  gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada Sistemİki Bilgisayar teknik servisinde tamiri, yenilenmesi, eski bilgisayarınız satın alınarak yerine yeni bir bilgisayar verilmesi, yada eski bilgisayarınıza yeni parçaların takılması (upgrade) gibi işlemlerini kapsamaktadır.

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik