COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Microsoft Windows Server 2016 Yayında!

Merhaba değerli kullanıcılarımız, geleceğin yazılımı olarak gösterilen Windows Server 2016 çıktı ve technical preview yayında. Microsoft Windows Server 2016‘ile bulut teknolojisinin işletim sistemi olan ve yeni güvenlik içerikleri, yenilikler, uygulamalar ile işinize güç katın. Yüksek iş yoğunluklarını destekleyen ve cloud sistemi ile beraber yeni nesil bir server hizmeti sunan Windows Server 2016 gelecek nesiller için büyük avantajları da içinde barındırmaktadır.

Windows Server 2016 Technical Preview 5 is here. Preview the cloud-ready operating system today to apply new levels of security and innovation to the applications and infrastructure that power your business. Support the workloads you run today, and make it easier to move to the cloud when you’re ready.”

Microsoft Windows Server 2016  Güvenlikle Üretildi

Güvenlik kaygısı çekmeden ve risk faktörünü en aza indererek bir çok segmentte yeni bir güvenlik derecelendirmesiyle güçlendirilen Server kapsamında geniş bir hizmet sunan yeni işletim sistemi, sizlerin güvenlik kaygısını en aza indirirken, yapacağınız tüm işlemleri arka planında gizleyerek rahat bir ön arayüz sunmaktadır.  Bulut sistemi ile daha çabuk şirket altyapınızı geliştirebilir, süreçleri daha hızlı işleterek efektif bir kullanıma sahip olabilirsiniz. IT kapasitesi oldukça yüksek ve her geçen gün daha stabil bir kullanıma sahip olan Windows İşletim sistemleri server alanında da sizlere cazip koşullar sunacaktır. Anlık olarak güvenlik güncelleştirmeleri ile dışarıdaki kötü niyetli kişilere karşı kişisel verilerinizi maksimum düzeyde koruyacaktır. Bulut Bilgisayar dediğimiz sistemin bir parçası gibi çalışabilecek olan bu işletim sistemi yüksek yoğunluklu iş gücü potansiyellerinizi yeni teknoloji ile birlikte rahatlıkla kullanmanızı sağlayacaktır.

Siz ne zaman isterseniz o zaman hazır hale gelecek olan bu sistem, Azure desteği ile güçlendirilmiş alanlar ve güvenlik aşamaları ile işinize güç katacaktır.

Microsoft Windows Server 2016

Microsoft Windows Server 2016

Datacenterlar da yeni boyutlama, Windows Server 2016 Yenilikleri

Hem paranızı koruyun, hemde uygulama kolaylığı ve yazılım desteği ile işleme, saklama ve ağ teknolojisi konusunda Microsoft Azure’a güvenin. Hızlıca yenilenmenin bir parçası olarak üretilen yeni Microsoft Windows Server 2016, yeni teknolojide windows altyapısı ve nano server kullanan bulut destekli uygulamalarda sizlere inanılmaz avantajlar sunmaktadır.

Dilerseniz bu yeni işletim sisteminin avantajlarını görmek için sizi bu adresteki sayfamıza yönlendirelim.

 

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik