COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Microsoft Office 365’i Deneyin

Office 365 ile her alanda, her yerde word, excel, powerpoint, access gibi uygulamalarınıza erişebilirsiniz. Bulut özelliği ile birden fazla ürünü kendi hesabınıza yükleyebilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Deneme süresince, ek 1 TB OneDrive depolama alanı hariç  Ev ya da Bireysel aboneliğinin tüm özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Tam Office masaüstü uygulamaları (Windows bilgisayarları için Word, PowerPoint, Excel, OneNote ve Outlook’un yanı sıra Publisher ve Access). Deneme sürümüne dahil edilmeyen ek 1 TB OneDrive depolama alanı, abonelik ücretini ödemeye başladığınızda hesabınıza eklenir.

Office paketlerinin ve tüm abonelik planlarının en yeni sürümlerini yüklemek ve etkinleştirmek için İnternet erişimi gereklidir. Office 365 planlarında, abonelik hesabınızı yönetmek için (örneğin başka bilgisayarlara Office yüklemek veya fatura seçeneklerini değiştirmek) İnternet erişimi de gerekir. OneDrive masaüstü uygulamasını yüklemediğiniz sürece, OneDrive’da depoladığınız belgelere erişebilmeniz için de İnternet erişimi gerekir. Office sürümünüzü güncel tutmak ve otomatik yükseltmelerden faydalanmak için de düzenli olarak İnternet’e bağlanmanız gerekecektir. İnternet‘e en az 39 günde bir bağlanmazsanız, uygulamalarınız sınırlı işlevsellik moduna geçer, bu da belgelerinizi görüntüleyip yazdırabileceğiniz, ancak düzenleyemeyeceğiniz veya yeni belge oluşturamayacağınız anlamına gelir. Uygulamalarınızı yeniden etkinleştirmek için İnternet’e bağlanın. Word, Excel ve PowerPoint gibi Office uygulamaları tamamen bilgisayarınıza yüklendiğinden, bunları kullanmak için İnternet’e bağlanmanız gerekmez.

Office 365, size, tam yüklenen Office uygulamaları, belgelerinize tüm cihazlardan erişim, ek çevrimiçi depolama alanı ve daha fazlasını sunarak işlerinizi neredeyse her yerden halletme gücü ve esnekliği sağlar.

Microsoft Office 365 Hangi Ortamlarda Çalışır.?

Office, Windows 7 veya üzerini çalıştıran PC’leri veya Windows tabletleri, Mac OS X 10.6 veya üzerini çalıştıran Mac bilgisayarları, iOS 7.0 veya üzerini çalıştıran iPad’leri ve Android KitKat 4.4 veya üzerini çalıştıran Android tabletleri destekler. Tüm sistem gereksinimlerini görüntüleyin. Mobil cihazlar hakkında bilgi edinmek için lütfen www.office.com/mobile adresini ziyaret edin.

Örneğin, eğer Bireysel’in deneme sürümüne sahipseniz, Office 365 Ev’in deneme sürümüne kaydolamazsınız. Ancak, deneme süreniz ya da ücretli aboneliğinizin bitiminden bir yıl sonra yeni bir deneme sürümüne kaydolabilirsiniz.

Deneme sürümüne bu sayfa üzerinden kaydolduysanız, www.office.com/myaccount adresini ziyaret edin ve ardından ödeme ve faturalandırma alanındaki otomatik yenileme seçeneğini etkinleştirin. Bu yaklaşımla, süreniz bittiğinde deneme sürümü otomatik olarak sona erecek ve kredi kartınıza ücret yansıtılmayacaktır. Deneme sürümüne yeni bilgisayarınızdaki bir simgeye tıklayarak kaydolduysanız, deneme sürümünüz bir ayın sonunda otomatik olarak biter; iptal etmeniz gerekmez. Deneme sürümü sona erdiğinde hangi Office sürümünü almak istediğiniz sorulur.

Bu yazı tarafından tarihinde yazılmıştır.

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik