COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Microsoft Office 365 Abonelik ve Kalıcı Lisans Karşılaştırma

Tab panel for expanded tab number2

Office’in geçerli sürümü, Windows 7 veya sonraki sürümlerini çalıştıran PC’leri ve Office Mac 2016 için de Mac OS X 10.10 veya sonraki sürümlerini çalıştıran Mac bilgisayarları destekler. iPad® ve Android™ tabletlere ilişkin gereksinimleri de içeren daha fazla bilgi için tüm sistem gereksinimleri.

Tab panel for expanded tab number3

Office 2007, Mac için Office 2008, Office 2010, Mac için Office 2011, Office 2013 ve Office 2016 uygulamaları, belgelerinizi hiçbir ek işleme gerek kalmadan açabilir. Office’in daha önceki sürümlerini kullanan müşterilerin uyumluluk paketi indirip yüklemesi gerekebilir.

Tab panel for expanded tab number4

Office paketlerinin ve tüm Office 365 abonelik planlarının en yeni sürümlerini yüklemek ve etkinleştirmek için İnternet erişimi gerekir. Office 365 planlarında, abonelik hesabınızı yönetmek (örneğin, başka bilgisayarlara Office yüklemek veya faturalama seçeneklerini değiştirmek) için de İnternet erişimi gerekir. OneDrive masaüstü uygulamasını yüklemediyseniz, OneDrive’da depoladığınız belgelere erişebilmeniz için de İnternet erişimi gerekir. Ayrıca, Office sürümünüzü güncel tutmak ve otomatik yükseltmelerden faydalanmak için düzenli olarak İnternete bağlanmanız önerilir. İnternete en az 31 günde bir bağlanmazsanız, uygulamalarınız sınırlı işlevsellik moduna geçer. Bu da belgelerinizi görüntüleyip yazdırabileceğiniz, ancak düzenleyemeyeceğiniz veya yeni belge oluşturamayacağınız anlamına gelir. Office uygulamalarınızı yeniden etkinleştirmek için İnternete yeniden bağlanın.

Word, Excel ve PowerPoint gibi Office uygulamaları bilgisayarınızda tam yüklü olduğundan, bunları kullanmak için İnternete bağlanmanız gerekmez.

Tab panel for expanded tab number5

OneDrive, belgeleri, notları, fotoğrafları, müzikleri, videoları veya diğer türdeki dosyaları depolamak için kullanabileceğiniz bir çevrimiçi depolama alanı hizmetidir. OneDrive ile dosyalarınıza neredeyse tüm cihazlardan erişebilir ve bunları başkalarıyla paylaşabilirsiniz. OneDrive’a kaydolun.

Tab panel for expanded tab number6

Evet. Oluşturduğunuz belgeler tamamen size aittir. Bunları dilerseniz OneDrive’da çevrimiçi olarak ya da PC veya Mac’inizde yerel olarak saklayabilirsiniz. Aboneliğinizi iptal ederseniz ne olacağını öğrenin.

Tab panel for expanded tab number7

Skype ile bilgisayarınızı, cep telefonunuzu veya diğer cihazları kullanarak İnternet üzerinden arama yapabilirsiniz. Skype hesabı olan diğer kişileri ücretsiz olarak arayabilir, bu kişilerle video görüşmesi yapabilir, bu kişilere anlık ileti gönderebilir veya Skype hesabına sahip olmalarından bağımsız olarak, arkadaşlarınızı veya ailenizi hem cep telefonlarından hem de sabit hatlarından aramak için Skype dakikalarını kullanabilirsiniz.

Skype’ın yüklü olduğu cep telefonunuz, tabletiniz, televizyonunuz veya diğer cihazlarınızda, Skype dakikalarını bulunduğunuz ülkedeki/bölgedeki kullanılabilirliğe bağlı olarak kullanabilirsiniz. Her etkin Office 365 aboneliği, aylık 60 Skype dakikasına hak kazanır; bu hak her ay sıfırlanır.

Cep telefonlarını arama özelliği yalnızca belirli ülkelerde sağlanır. Skype dakikaları yalnızca belirli ülkelerde kullanılabilir. Tüm ayrıntılara bakın.

Tab panel for expanded tab number8

Microsoft hesabınızla ilişkili yalnızca bir aboneliğiniz olabilir. Birden çok Office 365 aboneliği satın almak ya da kullanmak için aynı Microsoft hesabını kullanırsanız, aboneliğinizin süresinien fazla 5 yıla kadar uzatırsınız. Bunu yapmanız durumunda, Office’i yükleyebileceğiniz cihaz sayısının ya da abonelikte kullanılabilen depolama alanı miktarının artmayacağını unutmayın.

Tab panel for expanded tab number9

  • MicrosoftStore.com veya Office.com aracılığıyla Microsoft’tan otomatik yenilenen bir abonelik satın aldıysanız, iptal etmek için iki seçeneğiniz vardır:
    • www.office.com/myaccount adresini ziyaret edip ödeme ve faturalama alanındaki otomatik yenileme seçeneğini kapatarak çevrimiçi olarak iptal edebilirsiniz. Bu sayede aboneliğiniz, kalan abonelik süreniz dolduğunda otomatik olarak sona erer.
    • Hemen iptal etmek için Microsoft destek birimiyle iletişim kurarak anında iptal talebinde bulunun.
  • iTunes Store aracılığıyla Apple’dan otomatik yenilenen bir abonelik aldıysanız, aboneliğinizi Apple’a başvurarak iptal etmeniz gerekir. Daha fazla bilgi edinin.
  • Başka bir satıcıdan otomatik yenilenen bir abonelik satın aldıysanız, aboneliğinizi söz konusu satıcıya başvurarak iptal etmeniz gerekebilir. Bu işlemi, www.office.com/myaccount adresini ziyaret edip ödeme ve faturalama alanına bakarak doğrulayabilirsiniz. “Satıcı: [Satıcı Adı]” ifadesini görüyorsanız, aboneliğinizi bu satıcıya başvurarak iptal etmeniz gerekir.

Bu yazı tarafından tarihinde yazılmıştır.

Etiketler:

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik