COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Microsoft Azure’u Anlama

Rol Model
Azure Makine öğrenimi tüm veri bilim adamı beceri düzeyleri için kolaylaştırılmışbir deneyim sunar, yalnızca bir web tarayıcısı ile kurma dan kullanarak sürükleyipdeneyler ayarlamak için basit veri akış grafikleri ve hareketler. Makine öğrenmeStudio zaman kazandıran örnek deneyler, R ve Python paketleri ve sınıfının en iyisialgoritmaları gibi Xbox ve Bing Microsoft işletmelerden bir kütüphanebulunmaktadır. Azure ML da alanınıza doğrudan kesilmesine R ve Python özel koddestekler. Diğerleri kaldığınız yerden alabilirsiniz yüzden deneyler kolaylıklapaylaşılır.
Dakikada dağıtma
Azure makine öğrenme dakikada modelinizi herhangi bir veri, her yerdeebilmekbağlamak tam olarak yönetilen web hizmeti olarak yaşamak anlamına geliruygulamalı Makine öğrenimi için tasarlanmıştır. Makine öğrenimi tüm gücünügerçekten unleashed olduğunu. Değişen gereksinimlerinize göre kolaycaçözümünüz güncelleştirebilir ve üretime, hala önceki sonuçlarınızı tekrar ziyaretedememek süre koy şunu.
Daha geniş kitlelere ulaşın
Şimdi Microsoft işletmeler bugün, karışık ve kendi özel R veya Python kod ilebahisler ve paylaşmaya değer bir çözüm oluşturdu çalışan güçlü algoritmalarıkullandım. Bir tıklama ile ürün Galerisi Azure Makine öğrenimi topluluk ile çözümpaylaşabilirsiniz. Gelir elde etmek ve çözümünüzü Azure makine öğrenme Pazar üzerinde marka ve dünyayla paylaşarak daha da al.
“Bu yazı bing translator kullanılarak çevrilmiştir.”
Yazının tamamı için tıklayınız…

Bu yazı tarafından tarihinde yazılmıştır.

Etiketler: , , , , , ,

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik