COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Mali Müşavir Online, SM, SMMM, YMM Online Muhasebe, Mali Müşavir

Merhaba değerli müşterilerimiz, çok yakında yeni uygulamalarla karşınızda olacağız. Mali Müşavir Online, SM, SMMM, YMM Online Muhasebe, Mali Müşavir olarak web sitemizin kurulumunu çok yakın bir zamanda hayata geçireceğiz. Yeminli Mali Müşavirlerin, Mali Müşavirlerin, Serbest Muhasebecilerin de yararlanabileceği bilgi bankası, soru – cevap bölümü gibi alanlarla direkt olarak bilgileri sizlere sunacağız.

Mali Müşavir Ne İş Yapar?

İşletme, iktisat, maliye, kamu yönetimi gibi İİBF bölümlerinde okuyan öğrencilerin tamamına yakınının, girdiği kpss b,  kpss a, ales ve yds sınavlardan sonra yenik düştüklerini anladıkları an akıllarına gelen ve birden hedeflediği üst düzey muhasebecilik pozisyonudur.Netice de daha az uğraşla daha çok parası olan bir meslek sahibi olacaklarını düşündüklerinden dolayıdır.Stajı dahil doktordan çok okuyan ama daha az para alan, bir hukuk fakültesi mezunu kadar hukuk bilen ama avukat sayılmayan, saygın meslektir.

1371208810525101466631452090

Mali Müşavir Ne İş Yapar?

Yaptığı işler arasında gelir giderleri firma için değil devlet için tutmak bulunan, aylık dönem zarflarında katma değer beyannamesi, 3 aylık dönemler için muhtasar beyannamesi hazırlamak ve gerekli tahakkuk fişini almak, firmaya ödetmek, geçici gelir beyannamesi vs. gibi işleri de bunlar yapmaktadır.

Peki firmalar bu işleri kendileri yapamıyor mu ?

Firmalar mali idarelerle olan tüm alışverişlerinde, tüm raporlamalarında kanun gereği Mali Müşavir kullanmak zorundadırlar.

Firmanın kuruluşundan tasfiyesinin bitişine kadar maliyeye verilecek tüm beyannameler, raporlar ve bildirgeler bir mali müşavir aracılığı ile gönderilmekte, Mali Müşavirler bu pozisyonları ile firma ile Kamu İdareleri arasında bir tampon görevi oluşturmaktadırlar.

Nerede Görev Yapıyoruz?

Tüm Türkiye‘den bilgi alabilirsiniz fakat, Ankara‘da hizmet verecek olan web sitemiz Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı,Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam,Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle‘de faaliyet göstermekte olan firmaların müşavirlik hizmetlerinin yanında buna ek olarak, Bahçelievler, Çankaya Beşevler, Ankara Bilkent Kızılay, Ankara Maltepe, Çankaya‎ Ulus, Altındağ Akdere Aktepe, Keçiören Anadolu Meydanı Ankara, Şaşmaz Bakanlıklar, Ankara Batıkent, Bağlum Demetevler,  Yenimahalle Etlik Hamamönü, Altındağ Kayaş, Mamak Kurtuluş, Çankaya OR-AN Sıhhiye, Ankara Siteler, Altındağ Temelli, Sincan Ulus, Altındağ Yenidoğan, Altındağ Yenikent, Sincan Yıldız, Çankaya Çinçin Bağları İncirli, Keçiören İvedik, Yenimahalle bölgelerinde de ayrıca mali müşavirlik hizmeti verebilecektir.

Bu yazı tarafından tarihinde yazılmıştır.

Etiketler: , , , , , , ,

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik