COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Kızılay Bilgisayar Tamiri – Sıhhıye Bilgisayar Tamiri

Kızılay Bilgisayar TamiriSıhhıye Bilgisayar Tamiri konularında bir çok arama sonucu olmasına rağmen etkin ve kurumsal profesyonel hizmet sunan firma çok az sayıdadır. Sunmuş olduğumuz hizmetler sizlere en uygun ve en ucuz fiyatlarla destek oluyoruz. Yapmış olduğumuz tüm bilgisayarların ve kurmuş olduğumuz tüm sistemlerin genel olarak yıllık bakımlarını ücretsiz olarak sağlıyoruz. Çünkü bizim için iş yapmanız gelecekteki tercihlerinizi değiştireceğine inanıyoruz.

Ankara’da bilgisayar tamiri yapan firmalar, yapılan işe göre ücret profilini belirlediklerinden çalışma prensibini değil kazanç prensibini düşünmektedirler. Bu son kullanıcıya zarar vermekten öte gitmeyecektir. Bizim için müşteriye karşı tutumumuz hep aynıdır ve  her müşteri bizim için özeldir. Yaptığımız işin düzgün olması sizlere daha fazla avantaj kazanacağını düşünüyoruz.

Sıhhıye Bilgisayar tamiri Ankara konularında fazlasıyla donanımlıyız. Web sitemizin üst kısmında bulunan bizim tercih ettiklerimiz alanında görmüş olduğunuz firmaların tamamının satıcı ve servis konusunda hizmetini sağlayabilmekteyiz. Bilgisayarlarınızın ve iş ağlarınız konusunda kurumsal bir hizmet ve profesyonel bir destek almak isterseniz bize ulaşın bölümümüzden bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.  Ankara bilgisayar tamiri, bilgisayar tamiri, laptop tamiri, notebook tamiri, ankara notebook tamiri, ankara laptop tamiri, monitör tamiri, bilgisayar servisi konularından biri ile arama sağlıyorsanız biz yardımcı olabiliriz.

ankara kızılay bilgisayar tamiri

ankara kızılay bilgisayar tamiri

Kurumsal firmaların kızılay bilgisayar tamiri ve diğer tüm kobilerin tercihlerinin Sistemİki® olması, çözümlerimizin tüm distribütörler tarafından sağlanması demektir. Bu sebeple bilgisayar tamiri, bilgisayar servisi, bilgisayar bakım ve bilgisayar onarımı konularında tercihiniz bizden yana olması, avantajları elde etme konusunda size yardımcı olabilir.

Kızılay Bilgisayar Tamiri ve Diğer Uygulamalarımız

Veri Kurtarma, Kaybolan veriler nasıl kurtarılır?, Ağ ve Kablolama, Santral Sistemleri, Bilgisayar Yazılımı konularında da tercih ortağınız olmak, sizlere profesyonel anlamda tam olarak hizmet sunabiliriz.

Firmamızdan aynı zamanda bilgisayar toplama, ağ kurulumu, modem ayarları, antivirüs programları yazılımları, ofis içi internet ayarları, gizli ofis için internet siteleri yasaklama konularında da destek alabilirsiniz. Firewall, internet güvenliği, güvenlik duvarı, server sistemleri konuları da aynı zamanda profesyonel hizmetlerimiz arasındadır.

Karel telefon santralleri, güvenlik kameraları, yangın sistemleri, diafon ve görüntüleme sistemleri ise firmamızın yetkin olduğu diğer kategorilerdir.

Bünyesinde barındırdığı Adobe, Microsoft, Corel, Zwcad,TP-link, Avast, Tunçmatik, Airties, Vodafone, Paraşüt Ön Muhasebe gibi markaların yanında; kendi markası HSYS2 – üst segment bilgisayarlar, workstationlar, notebooklar, ağ araçları, güvenlik yazılımları, antivirüs programları’nın da satışını yapmaktadır. Uygulamış olduğu hizmetlerin içerisinde Bilgisayar Tamiri, Bakımı ve Onarımı, Web Tasarım, Grafik Tasarım, Tabela ve Afiş Tasarımları, 3D Görsel Sunumlar, İç Mimari Tasarımlar, Kartvizit ve Broşür Tasarımları, Kurumsal Kimlik Tasarımları, Profesyonel Ağ Kurulumu, MegaByte to GigaByte Ağ Dönüştürülmesi gibi konular da bulunmaktadır. İsteğiniz üzerine elektrik tesisatı, dekorasyon, bilgisayar eğitimi, yabancı dil kursu, arapça kursu eğitimi gibi konularda da yardımcı olabiliriz. Bizi tercih etmeniz demek aslında birçok avantaja sahip olmanız demektir.

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik