COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Kızılay Bilgisayar Tamiri & Notebook Tamir Servisi

Firmamızın iştigal konularının en başında bulunan Kızılay Bilgisayar Tamiri & Notebook Tamir Servisi hizmeti ile bilgisayarlarınızın genel olarak bakım ve onarım hizmetlerini sunuyor, yedek parça ve temizlik konusunda premium kalitede hizmet sunuyoruz.

Firmamızın konum olarak Kızılay Bilgisayar Tamiri yapmaya elverişli olması ve sizlere çok yakın olmamız sebebiyle anlık olarak gerek online gerek ise doğrudan müdehale ve yerinde servis hizmetini verebiliyoruz. Bu sayede bilgisayarlarınızın içerisindeki ekipmanların değiştiğini düşünmek zorunda kalmıyorsunuz. Son kullanıcıların genel olarak bu hassasiyetini biliyor ve tüm Bilgisayar Servisi hizmetlerimizi yerinde sağlayabiliyoruz.

Kızılay Bilgisayar Tamiri yapan firmalar olarak çoğu zaman müşterilerimize özel ilgi ve alaka ile hitap ediyor ve kullanıcılarımızın son dönemlerdeki veri kayıpları, kurtarılacak dosyalarını özel altyapımız sayesinde problem yaşamadan hızlıca çözüme kavuşturabiliyoruz.

Neden Kızılay Bilgisayar Tamiri Seçmelisiniz?

Firmaların genel olarak problemleri ” bilgisayarıma virüs girdi, bilgisayarım güvenli mi?, bilgisayarım açılmıyor, bilgisayar ekranıma görüntü gelmiyor, bilgisayarıma birşey oldu, bilgisayarım siyah ekranda kalıyor, bilgisayarım başlamıyor, bilgisayarım sürekli kendine reset atıyor, bilgisayar klavye ve mouse’u görmüyor” gibi problemlerle bizleri arıyor ve online destek yada yerinde servis ile hızlıca Kızılay Bilgisayar Tamiri olarak çözüm sağlayabiliyoruz.

Firmamız aynı zamanda Ankara’nın merkez ilçesi konumunda olan Çankaya’da tüm mahallelere de hizmet verebiliyoruz. Korkutreis, zafer, sıhhıye, maltepe, anıttepe gibi yakın yada uzak farketmez tüm Ankara genelinde servis hizmetlerini sağlayabiliyoruz.

Kızılay Bilgisayar Tamiri olarak Kızılay – Sıhhıye – Maltepe civarında servis hizmet bedelimiz yoktur. Ücretsiz olarak yerinde tespit edilebilir durumda olan tüm konumlarda ücretsiz olarak arıza tespit ve yerinde servis hizmeti verebiliyoruz. 

Firmamız aynı zamanda Kızılay Notebook Servisi olarak ta hizmet vermektedir. Notebooklarınız da ekran değişimi, anakart problemi, klavye – tuş değişim hizmetleri, yerinde servis hizmetleri, bilgisayar tamiri, bilgisayar bakımı, bilgisayar servisi, ram takım hizmetleri, işlemci ve ekran kartı değişimi hizmetlerini de sağlayabiliyoruz.

Bilgisayar servisi alanında uzman kişiler tarafından yapılacak olan servis hizmetinizden memnun kalacağımızdan bugüne kadar yaptığımız çalışmalardan geri dönüşlerle ölçü alabiliyoruz. Çünkü biz işimizi seviyoruz. Ve sevilerek yaptığımız işin daha iyi olması için vargücümüzle çalışıyoruz.

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik