COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Kızılay Ankara Bilgisayar Tamiri, Ağ Bakımı, Onarımı, Servisi

Ankara’da Kızılay mahallesinde yaklaşık 16 yıldır Ankara Bilgisayar Tamiri, Ağ – Network Kurulumu, Notebook Tamiri, İşletim Sistemi Bakımı ve  Onarımı, Elektronik Servisi konularında hizmet vermekteyiz. Bilgi ve birimkimlerimiz ve bizi seçen müşterilerimizin hiç yanıltmadığımız gibi değerlerimizden ön planda tuttuğumuz %100 müşteri memnuniyeti ilkesi hususu bizim için çalışma prensibidir.

Ankara Bilgisayar Tamiri Nerede ve Nasıl Yapılır?

İç ve Dış olarak ikiye ayrılır. Bir donanım parçası başka bir donanım parçası içine yerleştiriliyorsa iç donanım olarak adlandırılır. Bağımsız kasa, kutu veya kılıf içinde bulunan bilgisayar kasası içinde yer almayan donanımlara dış donanım denir. Bunlar kamera, USB girişi, Bluetooth, kızılötesi tarayıcı, yazıcı ve benzeridir. Bu ürünlerin çevre birim onarımı ve kurulumlarında yine aynı hizmeti sizler için sunabilmekteyiz. Bilgisayar günümüzün vazgeçilmez araçlarından biridir. Gün geçtikçe mobil ve bilgisayar oranı hayatımızda arttıkça yetişmiş eleman ve personel sayısı da aynı şekilde azalmaktadır.

sistemiki

ankara bilgisayar tamiri

Hizmet esaslarımızdan olan ankara bilgisayar tamirinin yerinde yapılması yani ilgili ürünün yer değiştirmeden onarımının söz konusu olduğunu unutmayın. Biz gerekli olan ürünlerde yerinde servis, diğer ürünlerde ise ertesi gün teslimat konusunda bizi seçen firmalar ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Yaptığımız işlerin siz tamam diyene kadar olmadığı, yapılacak işlemlerin sizin önerinize sunulmadan yapılmadığı, gereksiz parça değişimi, anakart, ram, cpu(işlemci), psu(power supply unit) gibi ekipmanların olduğu gibi kullanıldığı ya da yenisi ile değiştirileceği zaman sizlere önerilerinin sunulduğu bir hizmet sistemi içinde çalışıyoruz.

Bize Nasıl Güvenebilirsiniz?

Burada bizi tercih eden firmaların bir listesini yayınlayalım isterdik fakat müşteri gizliliğinin ön planda tutulduğu ve bilgilerin kesin ve kes 3. taraf ile paylaşılmadığı hizmet standardımızı değiştirmiyoruz. Bizim tercih ettiğimiz ve bizi tercih eden markaların ise logolarını sizlerle paylaşalım. 5 Yıllık yoğun bir iş akışından sonra daha iyi hizmet verebilmek için dilerseniz online teknik servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

kurumsal-logolar

bizi tercih eden büyük firmalar

Buna ek olarak birçok yazılım, donanım ve çevre birimleri tarafından direkt yetkili satıcı veya partner olarak hizmet verdiğimiz daha isimlerini sayamadığımız birçok firma bulunmaktadır.  Türkiye’nin en büyük distribütör ve tedarik firmalarının tamamıyla birlikte çalışan firmamız ürün temini konusunda asla sıkıntı yaşamamaktadır. Bu nedenle istediğimiz ürünü bulmakta diğer firmalara göre bir hayli öndeyiz diyebiliriz.

Hemen Bizi Arayın!

Bizi arayarak sahip olabileceğiniz bir çok avantajın yanında, süpriz indirimler ve hediyeleri de almayı unutmayın. Yazılım ve Destek hizmetlerimiz için buraya tıklayarak bizden yardım alabilirsiniz.

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik