COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Kanvas Tablo Nedir?

Kanvas tablo nedir sorusunun cevabı olarak sizlere diğer iki yazımızda bahsetmiştik. Bugün ise canvas tablonun gönderime hazır hale gelen tabloların nasıl gönderiminin yapıldığını anlatalım istedik. Tablolar önce havalı patlak naylonlara sarılmaktadır. Bunun nedeni, hem darbelere karşı korunması hemde üzerinde hiç bir suretle ufacık bir çizik dahi oluşmasını engellemektir. Ve son olarak tablolara özel olarak yaptırılan ambajlarına konularak kargoya teslim edilmektedir.

Kanvas Tablolarda asma aparatı kullanılmaz. Doğrudan çivi üzerine oturtulur ve duvarla tablo bir bütün olurlar. Askı aparatı kullandığında, askı ipini tutmaya yarayan ahşapa yerleştirilen vida, duvara değerek tablo ile duvar arasında ufakta olsa bir boşluk oluşturur ki buda dekor ve görünüm açısından çirkin bir görüntü sergilemektedir.

Bu sebeple tablolar doğrudan çivilerin üzerine yerleştirilir. Size tavsiyemiz, her canvas tablo için duvara, birbiri arasında 20 cm boşluk olacak şekilde 2 adet çivi üzerine oturtmalısınız çünkü tek çivi tabloda dengesizlik sağlamaktadır.

 

Bu yazı tarafından tarihinde yazılmıştır.

Etiketler: , , , , , , , ,

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik