COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

İntel Kaby Lake işlemcili notebook ve bilgisayarlar stoklarımızda!

İntel Kaby Lake işlemcili notebook ve bilgisayarlar stoklarımızda! Tüm fırsatları yakalamanız için bilgisayar bölümümüze gözatabilirsiniz. Skylake mimarisine oranla %20 daha fazla performanslı işlemci mimarisi olan Kaby Lake işlemcili ürünler intelin 7. jenerasyonudur. Bu ürünlerde öne çıkan özellik güç verimliliğidir. Skylake işlemcilere oranla daha iyi bir performans sunan 7. nesil işlemcileri göz önüne çıkıyor.

 

 

Intel Kaby Lake Özellikleri

2017 yılında çıkacak 10nm Cannonlake işlemcileri ile Skylake ailesi arasında köprü olacak Kaby Lake mimarisi, bir yandan yenilenecek MacBook Pro’yu da göz önüne getirmektedir.

Yeni nesil işletim sistemleri ile tam uyumlu olarak çalışan kabylake aile mutlaka göz önüne gelebilecek bir performans sunmaktadır.

intel-kaby-lake-ozellikleri-3

Bunların yanı sıra Kaby Lake performans açısından oldukça iyi. Intel’in açıklamasına göre performans başı watt oranına göre bu mimari, bir öncekine oranla 8 kat daha verimli.

Web performansında ise yeni mimarinin %19, uygulama performansında ise %12 hız artışı sağlandığını belirtelim. Ayrıca son dönemde yeni işlemcilerle incelen dizüstü bilgisayarların Kaby Lake kullanan modellerle daha da inceleceğini söyleyebiliriz.

Intel‘in açıklamasına göre Kaby Lake işlemcili sistemler artık stoklarımızda ve satın alabilirsiniz.

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik