COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Hp Plotter Printhead 72 – 11 Kafa Temizleme ve Onarımı

Ürün Fiyatı:

75  kdv dahil


Markası: Sistemİki Elektronik® Uluslararası

Ürün Distribütörü: Yurtiçi/Yurtdışı üretimi Sistemİki Uluslararası®tarafından sağlanmaktadır.

Hp Plotter 72 – 11 Kafa Temizleme ve Onarımı yapabiliyoruz. Şöyleki genel olarak baskı kafalarının 90% oranında temizlenmesi ve onarımını sağlayabilmekteyiz. Son kullanım tarihi geçmemiş, hava yapmış, problem çıkarmış olan baskı kafalarını gönderdiğiniz taktirde onar...

Hp Plotter 72 – 11 Kafa Temizleme ve Onarımı yapabiliyoruz. Şöyleki genel olarak baskı kafalarının 90% oranında temizlenmesi ve onarımını sağlayabilmekteyiz. Son kullanım tarihi geçmemiş, hava yapmış, problem çıkarmış olan baskı kafalarını gönderdiğiniz taktirde onarımlarını yapabiliyoruz. Test edildikten sonra ürünlerin 60% oranında kurtarımı söz konusudur.

Açılan baskı kafaları özel bir solüsyonda bekletildikten sonra vakum aparatları ve cihazları sayesinde tıkanıklığını açıyor ve size teslim ediyoruz. Fakat bu işlemde garanti verilmemektedir.

Neden Kafa Temizleme ve Onarımı Yaparken Garanti Vermiyoruz?

Kısaca açıklayalım, kafa temizleme işlemlerinde garanti verilmemesinin sebebi, ilgili ürünün probleminin makinenizden kaynaklanacağı ve bu işlemin belli bir süre sizi idare edebileceği varsayılabilir. Şuanda 70$ – 80$ alacağınız bir baskı kafasının nekadar ömrü olduğunu bilemezsiniz. Eğer orjinal bir HP mürekkebi kullanıyorsanız bu durumda rahatlıkla garanti süresi sonuna kadar kullanabilirsiniz. ( Eğer TUBE SYSTEM aracında sıkıntı yok ise.) Fakat dolum kartuşu ve dolum mürekkebi kullanan çoğu müşterimiz bu sıkıntıları sıklıkla yaşamaktadır. Bu yüzden yenisini almadan önce mutlaka ve mutlaka temizleme yapmanız sizler için büyük masraflardan kaçmanız demektir.

Kafa Temizleme Nasıl Yapılıyor?

Sizden gelen ürünleri öncelikle tarafımızdan geliştirilen özel bir solüsyon ile canlandırıyoruz. Bu sayede 1000+ olan nozzle’ları yüzde 40 oranında açılmaktadır. Ek olarak bu solüsyondan sonra vakum cihazlarımızla içerisinde kalan tortu, pislik, plastik parçalar, toz gibi içerisine giren yabancı maddelerden arındırıyor, nozzle’ların tamamını canlandırıyor ve kullanıma elverişli hale getiriyoruz. Ve ürünü kutulayıp sizlere tekrardan gönderiyoruz.

Bu sayede ürünü yenisini almadan önce ömrünün sonuna kadar rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Bunun için çok cüzi bir miktar olan fiyatı ödemek, yeni alımların neredeyse tamamını ortadan kaldırdığını görebiliyoruz.

Yapacağınız tüm hizmetlerde garantimiz sizler için devam etmektedir. Şöyleki dilerseniz telefon ile teknik destek alabilirsiniz, böylece baskı kafası değişim işlemlerinde genel olarak yapmanız gereken tek şey iletişim formunu doldurarak bizlere ulaştırmanız ve arkanıza yaslanıp gelecek ürününüzün keyfini çıkarmanız olacaktır.

Bu üründe yüzlerce müşterimize hizmet verdik. Şimdi sizleri de bu hizmetten yararlanmaya davet ediyoruz. Artık daha fazla para harcamadan Hp Plotter Printhead 72 – 11 Kafa Temizleme ve Onarımı hakkında sizlerde destek alabilirsiniz.

 

Banka Adı (Komisyon Oranları) 3 Taksit 6 Taksit 9 Taksit
TEK ÇEKİM YOK YOK YOK
BONUS %1,5 %2,89 %4,65
WORLD %1,5 %2,89 %4,65
PARAF %1,5 %2,89 %4,65
AXESS 0 0 0
MAXİMUM %1,5 %2,89 %4,65
CARD FİNANS %1,5 %2,89 %4,65
HSBC %1,5 %2,89 %4,65
Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik