COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Hp Plotter Dolum Mürekkebi ve Kartuş Dolumu – A++ Kalite

Ürün Fiyatı:

45  kdv dahil


Markası: Sistemİki Elektronik® Uluslararası

Ürün Distribütörü: Yurtiçi/Yurtdışı üretimi Sistemİki Uluslararası®tarafından sağlanmaktadır.

Hp Plotter Kartuş Dolumu ve Dolum Mürekkebi A++ Kalite olarak satışa sunduğumuz ürünlerin tamamı 90% oranında hp kalitesine yaklaşmaktadır. Ürünlerimizin tamamı tarafımızdan ürettirilmekte ve satışa sunulmaktadır. En iyi kalitede bu ürünlerimizi satın almak için bizi arayabil...

Hp Plotter Kartuş Dolumu ve Dolum Mürekkebi A++ Kalite olarak satışa sunduğumuz ürünlerin tamamı 90% oranında hp kalitesine yaklaşmaktadır. Ürünlerimizin tamamı tarafımızdan ürettirilmekte ve satışa sunulmaktadır. En iyi kalitede bu ürünlerimizi satın almak için bizi arayabilirsiniz.

Plotterlarda önemli olan değer mürekkebin tam olarak media’ya yapışması ve kaplamayı tam olarak doldurması gerekmektedir. Bu özelliklerin tamamını sağlayan ve iç mekan olarak kullanılabilen ürünlerin media bağımsız hareket etmesi olanaksızdır. Sadece plotterda bazı görseller ve sistemin çalışma prensibine göre hareket etmek değil tam olarak mürekkeplerin hizmetleri tutması gerekmektedir.

Hp Plotterlarda Kartuş dolumu ve dolum mürekkebi satın almak için lütfen bizi arayınız.

Hp Plotter Kartuş Dolumu ve Dolum Mürekkebi A++ Kalite

Neden hp plotter kartuş dolum ürünü ve dolum mürekkebi kullanmalısınız sorusuna cevap olarak, hem maliyeti ucuzlatmak hemde yaklaşık 80% oranında ucuz fiyatla baskı almak için kullanabilirsiniz. Dilerseniz Hp 72 serisi mürekkep kartuşlarınızın da dolumunu sağlayabiliriz. Bu nedenle istediğiniz her alanda sizlere başarılı bir hizmet sunabiliyoruz.

Yaptığımız tüm işlerde kurumsallığımız ön planda tutarak tamamen müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Yaptığımız tüm servislerde hizmetlerde ve satış işlemlerinde sizlerin isteklerinizi göz önünde bulundurarak sağlamaktayız.

Mürekkeplerin hp plotterlar için uygun olduğu tarafımızca yaptığımız testlerde geçerlidir, aynı zamanda referanslarımızdan da gerekli bilgileri alabiliriz.

Hp plotterlarda dolum siparişleriniz Öğleden önce verilen siparişler Öğleden sonra, Öğleden sonra verilen siparişler ise ertesi gün hazır edilmektedir.

Dilerseniz kargo ile gönderebiliyoruz. Bunun için yapmanız gereken şey anlaşmalı kargomuzu kullanarak 25% daha az ödeyerek ürünlerinizi gönderebilirsiniz. Firmalarımızın bu konuda sıkıntı yaşamamaları için mutlaka sipariş öncesi telefon ile çağrı merkezimizi arayarak bilgilendirme almaları gerekir.

Hp Plotterlarınızda sıkıntı mı var? Buraya Tıklayarak Hemen Çağrı merkezimizdeki sistem uzmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

Hp Plotter, Bilgisayar, Elektronik, Telekom, Network – Ağ kurulum hizmeti ve satış sonrası yerinde teknik destek ile sizlere tam profesyonel* ekibimiz en iyi hizmeti, en kısa sürede vermektedir. Vizyonumuz gereği müşteri memnuniyetimiz bizim için en önemli sonuçtur.

Hemen sizde dolum mürekkebi hakkında sipariş vermek ve ürün hakkında bilgi almak isterseniz bizi arayınız.

Banka Adı (Komisyon Oranları) 3 Taksit 6 Taksit 9 Taksit
TEK ÇEKİM YOK YOK YOK
BONUS %1,5 %2,89 %4,65
WORLD %1,5 %2,89 %4,65
PARAF %1,5 %2,89 %4,65
AXESS 0 0 0
MAXİMUM %1,5 %2,89 %4,65
CARD FİNANS %1,5 %2,89 %4,65
HSBC %1,5 %2,89 %4,65
Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik