COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Harry Potter Go Videosu ve Oyun Çıkış Zamanı

Harry Potter Go ‘dan merhaba; uzunca süredir insanların aklını kurcalayan “POKEMON GO” isimli oyundan sonra sırada yapımcıların başka bir oyunu öne çıkardığı görülüyor. Buda harry potter go isimli yine map tabanlı bir oyun olacak. Mistik dünyanın çok tutulması ve dünyada bir çılgınlık olarak sunulmasının ardından, milyonlarca hayranı bulunan HARRY POTTER oyunu serisinin de oyununun böyle bir oyununun çıkması kaçınılmaz değil aslında.

CogConnected‘ın paylaşmış olduğu bir haberde, dünyada birçok kişinin halihazıda kullandığı POKEMON GO isimli oyunun yapımcılarından Niantic‘in Harry Potter isimli sürümü için düğmeye basıldığı öğrenildi. Niantic, Pokemon Go ‘dan sonra Harry Potter hayranları tarafından da fazlaca konuşulacağı belirtiliyor.

J.K Rowling‘in kitabıyla ortaya çıkarılmış olan ve 7 dev eser  ile film dünyasını kasıp kavuran Harry Potter Efsanesi dünyada milyonlarca insan tarafından beğeniyle takip edilmektedir ve halen filmleri Harry Potter tarafından daha da izlenecektir.

Harry Potter Go ile alakalı trailer olduğu varsayılan video

Akıllı telefon kullanıcıları tarafından çok sevilen Pokemon Go’nun Harry Potter versiyonu çıkışa hazırlanıyor. Çıktığı günden beri dünyayı kasıp kavuran Pokemon Go; farklı versiyonlarla yoluna devam edecek gibi görünüyor. Pokemon Go’nun yapımcı firması Niantic’ten sızdırılan bilgiye göre; Harry Potter modelinde “Harry Potter Go” oyunu yakın bir zamanda ios ve Google play mağazalarında yerini alabilecek gibi. Harry Potter Go hakkında bütün detaylar haberimizde.

Web sitemizi takip ederseniz, yakın zamanda çıkması muhtemel olmayan bu oyun ile alakalı haberleri bulabilirsiniz.

 

Bu yazı tarafından tarihinde yazılmıştır.

Etiketler: , , , , , ,

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik