COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Geniş Format HP Plotter . com . tr Yayında!

HP Plotter, plotter ve geniş format yazıcılar için plotter.com.tr sitemiz açıldı. Web sitemizde Plotter satışı, kiralanması gibi konularda müşterilerimizin genel ihtiyaçlarının karşılanması ve eldeki ürünlerin yeniden değerlendirilmesi amacı ile oluşturulmuş kurumsal yapımızın – müşteri odaklı yaklaşımı ve yenilikçi bir yönetim ve pazarlama stratejisi ile hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin HP, Epson, Canon, Océ gibi markalarda yapacağı alımları ve satımları konusunda destek vermekten çekinmeyen firmamızın ana prensibi, mutlak suret ile müşteri memnuniyetidir.

Sektörün önde gelen firmaları ile birlikte iş ortaklığı – yetkili satıcı kanalları ile talebe göre ürün avantajlarını sizlere sunabilmekteyiz. Satış Hizmetleri bölümümüz ile yüksek kaliteli Hewlett Packard ve diğer markalarda Hp Plotter, Kağıt, Kartuş – Baskı Kafası, Servis, Bakım ve Onarım gibi hizmetleri aynı anda Plotter Dijital Baskı Teknolojileri Ltd. Şti. olarak sizlere sunabilmekteyiz.

Neden Plotter Ltd. Tercih Etmelisiniz?
Firmamız profesyonel çözüm ve hizmetler bütünü sunmaktadır. Satış veya kiralama sonrasında ise; lojistik, kurulum ve servis hizmetleri firmamız tarafından profesyonel bir şekilde verilmektedir. Tüm bunların yanısıra, Plotter Ltd.’i tercih ederek ayrıcalıklı hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.

Şirketimizin uygun fiyat politikası ve farklı garanti seçenekleri ile firmanıza değer katabilirsiniz. Size sunduğumuz olanaklar içerisinde en önemli değerimiz ikinci el dönüşlerinizi üst düzeyde tutmamızdır.

Eğer Plotter Ltd. Müşterisi iseniz servis önceliğiniz vardır ve Premium servis içeriklerinden yararlanabilirsiniz.

Ankara’da hizmet veren firmamız Hp Plotter Servisi Designjet Ankara – Hp Plotter Tamiri Designjet Ankara müşterilerine daimi destek sunmakta olup, problemlerinin çözümleri için yerinde teknik servis ve online teknik destek hizmeti sunabilmektedir.

Hp Plotter Servisi özel bir hizmet olup, yetkin kişilerce yapılması gerekmektedir. Sıradan bir fotokopi tamircisi veya bilgisayarcı bu hizmeti tam anlamıyla sizlere sağlayamayacaktır. Firmamız bu konuda 8 adet Eğitim sertifikasyon programını başarıyla tamamlamış olup Designjet Servisi konusunda Ankara Plotter Servisi olarak tam hizmet verebilmektedir.Hp Plotter Servisi

Hp Plotter Servisi Designjet Ankara – Hp Plotter Tamiri
Kullandığım tüm ürünler Orjinal Hp Designjet Yedek Parçası olmakla beraber – muadil ürünlerde müşterimize bilgi vererek daha uygun fiyatlara Hp Plotter Servisi hizmet sağlayabiliyoruz. Sarf malzeme ve yedek parça konusunda mutlaka bizden fiyat alın. Size özel Designjet Servisi hizmetimiz ile müşterilerimize hızlı ve kolay çözümler üretebilmekteyiz.

Ortalama ayda 100+ üzerinde gerçekleştirdiğimiz Hp Plotter Servisi hizmetimiz ile plotter servisi alanında müşterilerimize tam olarak destek sunabiliyoruz. Bu destek sayesinde kurumsal ve kobi çözümlerimiz ile her zaman yanınızda olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Bugüne kadar ki yapmış olduğumuz Designjet Servisi hizmeti ve plotter tamir servisi konusunda müşterilerimizin 100% memnuniyeti bizlere oldukça avantaj sağlamakla beraber her durumda geliştirmeye açık ürünler ve komple sistemler sunarak sizlerin hayatını kararlaştırmaktayız.

Neden HP Plotter Servisi Hizmetini Özel Firmalar Yapar?
Designjet Plotter Tamiri özel ve özellikli bir işlemdir. Kısaca sıradan bir insanın yapamayacağı belli bir eğitim ve kullanıcı birikim düzeyine sahip olması gerekmektedir. Plotter Servisi tam olarak yapılabilmesi için son kullanıcının eğitim düzeyinin yüksek, çalışma prensibini kavrayacak, sebep sonuç ilişkisini kolayca kavrayacak ve yerinde müdehale edebilecek kişiler olmalıdır.

Teknik becerisinin yüksek olması demek kullanıcılara tam olarak eğitimi verilmeyen ürünlerde problem teşkil edilebilmektedir. Tam olarak eğitimini almadığınız bir ürünü nasıl kullanabilirsiniz değil mi?

Müşterilerimize yerinde servis ve online servis anlamında tam olarak eğitimini verebilmekten yana gururluyuz. Sistemİki Elektronik müşterilerine plotter servisi konusunda eğitim ürünü olarak en iyi hizmeti sunan Ankara firmasıdır.

En iyi olmanın getirdiği hizmeti tam olarak sizlere aktarabilmekten dolayı gururluyuz.

Bu yazı tarafından tarihinde yazılmıştır.

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik