COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Facebook Unlike Beğenme Düğmesine Hazır

Facebook unlike beğenme düğmesine hazır. Facebook‘ta Mark Zuckerberg’in ” milyonlarca kullanıcıdan, milyonlarca unlikebutonu” sözü like – beğen butonuyla anılan Facebook‘un artık unlike desteğini de getireceğinin habercisi gibi oldu. Artık uzunca zaman önce tarayıcı tarafından düzenleme yaparak, yada belli başlı uygulamalar ile yapmış olduğumuz “facebook unlike-beğenme “gerçekte’de yayına geçecek diyebiliriz.

facebook unlike

facebook for unlike-beğenme button

Facebookun milyonlarca hayranları ilk çıktığında like’a like’la cevap ver gibi sözler ile like butonunun daha fazla bir çevreye yayılmasını sağladı. Uzunca süredir hayranların, beğen komutunun yanında birde unlike butonu yada unlike all – tümünü beğenmeme gibi uygulamaları kendi hesaplarına yükleyerek facebookta tamamını seç uygulaması yada buna benzer bir javascript uygulama dosyası ile çalıştırıyorlardı.

Facebook Unlike Beğenme Butonu İçin Ne Dedi?

Zuckerberg, bir soru-cevap oturumunda kullanıcıların “beğenme” düğmesini yıllardır istediğini, bu isteklerin sayısının binleri aştığını, bugünün ise özel bir gün olduğunu çünkü “beğenme” düğmesi üzerinde çalıştıklarını duyurduğunu ve bu düğmenin test sürümünü yayınlamak üzere olduklarını söyledi.

Facebook Unlike Button Launching Soon? Much-awaited Feature …

In a recent development, during a live stream event, Facebook’s CEO confirmed that they are working on a “dislike” button. Citing years of requests from the user base, Mark Zuckerberg stated they on working on a new tool to fit the role of their “like

Facebookun “beğenme” düğmesini sunmak konusunda bugüne kadar isteksiz davranmasının nedeni aslında açık. Firma, bu seferki soru-cevap oturumunda da “Facebooku insanların gönderileri onayladığı veya beğenmediği bir foruma dönüştürmek istemiyoruz” diyerek bizi farklı bir “beğenme” düğmesinin bekliyor olabileceğinin işaretini verdi. Zuckerberg, yeni “beğenme” düğmesinin kötüye kullanılıp, sizin için önemli olan bir anın “beğenilmemesini” istemediğini de belirtti.

tomcooneydesign

Seriously looking forward to letting rip with the new #facebook unlike button!
Facebook, kısa bir süre önce “beğenme” düğmesini hiçbir zaman görmeyeceğimizi söylemişti. Ancak sosyal ağ, kullanıcılarının isteklerine sonunda boyun eğdi. Gerçeğe dönüşeceği anlaşılan düğme, bakalım hangi şekilde karşımıza çıkacak.

Facebook JS Select All – Tüm Arkadaşları Seçme Kodu

javascript:elms=document.getElementsByName("checkableitems[]");for (i=0;i<elms.length;i++){if (elms[i].type="checkbox" )elms[i].click()};

 

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik