COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Facebook Dislike ( Beğenmeme ) Butonuna Dikkat Edin

Facebook yöneticilerinden biri Dislike üzerine çalıştıklarını doğrulamıştı. Fakat bu doğrulamanın akabinde hacker dediğimiz siyah şapkalı bilgisayar korsanları hemen çalışmaya geçti. Mesaj, reklam ve diğer paylaşım alanlarıyla sizlere bir bildirim göndererek aktif etmenizi istemektedirler. Daha sonra bu aktivite sayesinde tüm hesap bilgilerinizi bir siteye yönlendirerek çalmaktadırlar.

facebook dislike

Facebook dislike beğnememe butonu nezaman aktif olacak?

Facebook dislike butonu yakın zamanda aktif olacağa benziyor. Çünkü yöneticiler bunu kullanıcılara nasıl sunacak bizlerde merakla bekliyoruz. Beğenmeme butonunun aktiviteye ve günlük akışa nasıl bir yön vereceği meçhul. Bu yüzden belli test kullanıcıları üzerinde deneme yaptıktan sonra, bu uygulamanın kullanıcılara sunulması planlanmaktadır.

“Hackread raporuna göre, şu anda Facebook üzerinde “beğenme” butonunu aktifleştirmeyi vadeden bir gönderi yayınlanıyor.”-habertürk

Genel olarak yurtdışı bağlantılarında kullanıcılara yüzlerce eklenti sunulmaktadır. Bu eklentiler kullanıcıların hem tarayıcılarındaki saklanmış olan şifreleri ele geçirmekte, hemde özel bilgilerini tam olarak ifşa etmektedir. Peki bu virüslerden korunmak için neler yapılabilir?

Tarayıcı Virüsü Mü Yediniz? Buraya Tıklayarak Hemen Temizleyin!

Virüslerden korunmak için neler yapılabilir?

Virüsler bilgisayarlara çoğu zaman önemli etkiler yapmaktadır. Bunların başında kimlik avı dediğimiz şeyler ortaya çıkmaktadır. Örnek verecek olursak bir malware virüsü bulaştığı zaman anında size problem çıkarmaya başlar, bilgisayarınız yavaşlar, tarayıcınızdaki tüm bilgiler karşı tarafa doğru akmaya başlar. Yada bir spyware casus virüs bilgisayarınıza yerleştiğinde çoğu zaman korunmanız inaktif kalır ve yine klavye tuşlarından tüm parolalarınız gider. Facebook dislike için bir virüs de aynen bu tarzda işlemlere sebep olmaktadır.

Belli başlı “antivirüs programları”, spyware-malware virüs taramaları yapan programlar bulunmaktadır. Birkaç örnek verecek olursak aşağıdakileri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Yukarıda verdiğimiz linkler tamamen ücretsiz olarak sizlere sunduk. Bu sayede bilgisayarınızdaki istemsiz virüsleri, pislikleri ve tarayıcı eklentilerini tamamen kaldıracaktır. Bizim için önemli olan sizin güvenliğiniz. Facebook dislike butonunu biz duyurmadan kesinlikle yükleme yapmayınız. Yaklaşık 7 yıllık facebook developer kariyerimizde genel olarak tüm bilgiler bizlerle anlık olarak paylaşabilmektedir. Bu yüzden mutlaka ve mutlaka bilgi alarak kurulumlarınızı yapınız.

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik