COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Evde ve İşte Wireless Kablosuz Bağlantı Hızını Artırma, Alan Genişletme

Kablosuz Bağlantı Nedir?

Kablosuz bağlantı hizmeti, uzaydaki veri boşluklarını kullanarak karasal alanda Kablolsuz Wireless birbirine dağıtma yayma projesidir. “Evde ve İşte Wireless Bağlantı Hızını Artırma, Alan Genişletmek için evde ve işte mutklaka bu yazıyı okuyun.” Bunu uzayda bulunan küçük elektron parçalarıyla veri iletiminin sağlanmasıyla olur. Bundan yola çıkarak evinizde veya işinizde bir wireless bağlantı hızını nasıl artırabilrisiniz? Wireless bağlantısının alanını nasıl genişletebilirsiniz kısaca buna deyinelim.

Kablosuz yada wireless diyeceğimiz alan herhangi bir kablo olmadan iç veya dış alanda verilerin dağıtma projesidir. Bunun için iyi bir ethernet yapısı gereklidir. Ve bağlantı çoğaltıcılarının koyduğunuz konum oldukça önemlidir. Açık alanlara ve mutlaka boşluklara koymanız wireless akım hızını ve alanını genişleteceğini unutmayın. Sağlam bir ev, küçük işletme ve kurumsal ağlar kurmak için gerekli özellikleri ve yetenekleri sağlarken iyi bir Ethernet anahtarı, olağanüstü bir performans kadar hizmet vermektedir.

anahtarları Ethernet ve diğer gelişmiş özellikleri üzerinde güç ile silahlı kişilerce yönetilen ve yönetilmeyen anahtarlar arasında değişen çeşitli biçimler alabilir. Şöyleki altyapınızı kurarken evde genelde hol diyeceğimiz koridorlara koymanız en mantıklısıdır. Tüm kapıların açıldığı ortamlarda genelde daha rahat bir akış sağlayabilirsiniz. Perde duvar bulunan binalarda genel olarak wireless hızı 2-3 diş diye tabir edeceğimiz MBps hızında 3/2 oranında azalacaktır. Islak ortamlarda verihızının artırdığını unutmayın. Buna ek olarak yansıtıcılar varsa yani metal plaka diyeceğimiz bunların önüne koyacağınız poe li bir dağıtıcı veya anahtar çoğaltıcı sizleri fazlasıyla veri transferinde mutlu edecektir.

kablosuz-wireless-switch

kablosuz, wireless, ethernet switch, router

Wireless çoğaltıcı ve kablosuz ağ adaptörlerinden mutlaka ve mutlaka kaliteli olanları alın.  TP-link ve Airties bunlara örnek ve hız ve duvar geçirgenliği anlamında size önerebileceğimiz bir ağ araçlarındandır.

not: Yoğun metal bloklardan geçmeyeceğinden mümkün olduğu kadar perde duvarların önüne – 90 derece açıyla – koymanız wireless hızlarındaki veriminizi artıracaktır.

Bu yazı tarafından tarihinde yazılmıştır.

Etiketler: , , , , , , , ,

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik