COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

En Ucuz Kanvas Tablo Fiyatları Ankara

En Ucuz Kanvas Tablo Fiyatları Ankara olarak aramalarda en üst sırayı hedefliyoruz. 100% pamuk ve Kansorojen madde içermeyen yeni nesil makinelerde üretilen canvas tablolarımız sizlerin beğenisine sunmamıza çok az kaldı. Web sitemizden alacağınız tüm ürünlerde kolaylıkla taksit yapabileceksiniz. Bu ürünlerin tamamında verniklidir ve solmaya karşı dayanıklıdır.

Dekoratif iç mekan canvas tablolar sizler için özel olarak tasarlıyoruz. Yüksek çözünürlüklü resimlerinizi yeniden tasarıma döküyor sizin için en güzel görseli oluşturmaya çalışıyoruz. Bunlarda genel olarak kanvas tablo üzerinde resimler değişiklik gösterecektir. Ekranda gördüğünüz ile baskı arasında yaklaşık %30’a varan renk değişiklikleri olacaktır. Bizim için en önemlisi canvas tablonun görüntü açısından en güzeli olmasıdır.

Canvas Tablo Nedir?

Kanvas Tablolar, diğer tablolardan farklı olarak, italyan şase de denilen, 3 cm kalınlığında ve 4 cm genişliğinde kurumuş ve fırınlanmış ahşapdan oluşan çerçevelerden oluşmaktadır. Bu özelliğinden dolayı Kanvas Tabloları diğer klasik tablolardan farklı olarak daha tok ve güzel göstermektedir. Dilerseniz sizler için yağlı boya efektleri de uygulayabilmekteyiz. Böylece, tablosu hazırlanan resim, 3 cm kalınlığındaki çerçevenin kenarlarını da kaplayarak, tablonun her kenarda bakıldığında tablo desenini görmek mümkündür.

Sistemİki hem teknoloji tedarikçisi hem de üretim konusunda hizmet vermektedir. Pamuklu Kanvas Kumaşlar ile yapılan baskılarımız tamamen gerçekçi yağlı boya tablo özelliği gösterebilmektedir. Kullanılan boyalar su bazlı olup, solvent içermemektedir. Solvent, ağır bir kokusu olan ve içeriğinde yanıcı özellik taşıyan, kimyasal boyalardır..

Çok yakında sizlerleyiz…

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik